. להכנע בשוק המניות

לאחרונה הפכתי לדפדף בספר על ידי אלכסנדר אלדר, למסחר כפרנסה, (ב ספרדית Live trading), סוקר את הרעיון של 3 Ms: המוח, שיטה, ניהול כספים, גם בצורה וגם לטפל הפסיכולוגיה סוחר הסוחרים המפסידנים בהשוואה אלכוהוליסטים אנונימיים נראה מוזר לי. אלדר מהפך מומלצים הפועלים הבורסה עומדת בפני הפסדים באותה דרך כי אנשים אלכוהוליסטים אנונימיים פונה האלכוהוליזם. אפילו מומלץ שיטת הצעדים 12, החלפת המילה האלכוהול על ידי אובדן המילה שלו. אלדר מסביר את זה: השותה לא יכול לעמוד בפיתוי כי תמשיך מרגיש וחושב כמו אלכוהוליסט. לאבד את הסוחר לא ידוע כדי למנוע את הרגל שלו להפסיד כי תמשיך מרגיש וחושב כמו שחקן. החיים של האלכוהוליסטים הולך במורד ההר, מכלל שליטה, כאשר הוא מכחיש להיות אלכוהוליסט. הוא מכחיש את האלכוהול לשלוט בחייך ומזינה את הפנטזיה כי הוא מסוגל לעצור כאשר ברצונך (כמו עישון).

. השינוי של משקה או להפחית זה הפתרון לבעיה. הסוחר המפסיד הוא וסוחף את החשבון שלך לאט לאט, מיזוג החיסכון, להיות מרוטות זמן מכחיש כי יש לסטות בשווקים. יכולה להשלים עם האמת כואבת, להיות מוסתרים אם עצמך ואחרים. לדבר של הלהיטים שלו, אבל אף פעם לא הכישלונות שלהם. אלכוהוליסטים אנונימיים השותה למד הפיכחות הזה מתחיל במוחם של האנשים. סוחרים אשר לשרוד בתיק ללמוד כי הבעיה היתה לא בשיטות או בשוק, היה בראשם. המפסיד משתנה בין שווקים שונים, אסטרטגיות משמרות, גורואים, מערכות מסחר…

. תפסו עמדות אימפולסיבית, הוא פועל מדי מנסה לפצות על אובדן לשעבר, כאילו הוא רצה לנקום על השוק. בירתה היא הפחתת בעוד הוא מנסה לשחזר את תחושת ניצחון מענג. ההנחה היא לקנות יותר ויותר בוגרים, סיכונים כל הספרים עם מערכת סופית העדכנית ביותר לנצח את התיק, חיפוש יועצים, פחזניות, ועצות. להפוך את הכיוון של העמדות שלהם ללא הרף. מקפלים את העמדות שלהם כאשר ירידה חדה. המפסיד לא מבינים זה לא יכולה להפסיק כי הוא מכור ההתרגשות שמייצר את המשחק. סוחר מקצועי, אם יש לך שורה ארוכה של הפסדים לוקח את זה בתור סימן שמשהו לא בסדר. ואז להשקיע ונבדקים השיטות שלה וניתוח שלו. ראשית עליך לשנות את החשיבה שלכם אם ברצונך להפסיק את התביעות ולהתחיל להתאושש. כמו מארק דאגלס ב- סוחר ממושמע, המסחר הוא משמעת נפשית. לא פחות ולא יותר. ניגנתי גם למטה מספר פעמים. . אני יודע מה ההרגשה… ואז עצר, בדק את הרישומים של כל הפעולות שלי וראיתי את זה, מבין שלוש קבוצות של שגיאות (שגיאות של השיטה, משמעת ושגיאות של ניהול ההון), אני תמיד בביצוע שגיאות ספציפיות 5 אותו, שוב ושוב. זוהו 5 שלי חולשות של המסחר כתב אותם בכרטיס והיה תוקע. אותו ליד מסך המחשב. לכן כל בוקר, לפני שיגור כל פעולה, לקרוא, שימו לב כי אני לא הולך נופל חזרה אותו הדבר. כל יום צופה את זה כמו שצריך, כמו האלכוהוליסטים אנונימיים כל יום צופה מתרחק אלכוהול. להשקיע בשוק המניות צריך לקחת בתור עסק כדי להרוויח כסף, לא כמו משחק. התביעות הגיוניים תמיד יהיה קיים, חלק מהעסק. אך חובה עלינו להבחין כאשר אתה מספיד מקצועי, וכאשר אתה מפסיד כשחקן. לאחר הגדרת הסיכון סביר על ידי פעולה (על פי הון הגבלת הפסד, כולל עמלות), המקצועי לא יקבל לאבד אחד אירו אחד יותר, יהיה בלי תירוצים, תקוות שווא ורגשות. אחרת יהיה להתנהג כמו שחקנים. להתפלל במאמר זה שייך eldaytrader.blogspot.comSe לאשר רבייה חינם של מאמר זה בתנאי שלא נעשה לגמרי ניתנת הזיכויים בהתאמה מחבר, קישור למקור של המקור, דהיינו.