להתחיל את העסק המקוון שלך כעת.

מה זה הדבר היחיד שאתה צריך כדי להתחיל עסק באינטרנט?. עליך לדעת כי הדבר היחיד שעליך להפעיל את העסק באינטרנט? הוא לא מה שאתה חושב… אם תשאלו את המקצוענים 10 מה נדרש כדי להפעיל בהצלחה את העסק באינטרנט, אין ספק כי תמצא מגוון אמיתי של תגובות. רוב המומחים יגידו לך כי אתה צריך אתר אינטרנט לראשונה. אחרים יגידו לך כי העדיפות שלהן היא רשימה של מנויים.

אחרים גם יגיד לך כי מוצר או שירות חייב לבוא הראשון. העובדה היא צמיחה מוצלח של עסק אינטרנט, באפשרותך לחייב של כל הפריטים האלה ועוד רבים אולי. אבל יש פריט שמופיע במראה של הצלחה קשה להשיג עבור אנשים רבים… אני אוהב לקרוא לזה ועל-כן למשהו עד שהוא מעולם לא שמענו זאת? זה מה שאני מגדיר כמו: התמדה עקשן; הקשיחות נחושה. אולי הפעם לתהות מה יכול לגרום לך, אם הסרת על פי אוצר המילים שלהם "איני יכול" ולהימנע המחשבות שלהם כדי להגביל את היכולות שלו. העובדה היא כי ניתן להשיג הצלחה בעסק למרות העדר כישרון, השקעות הון, ידע אודות מוצר וללא אף מארחת כלומר אחרים "תירוצים" כי אנשים משתמשים כדי להתחיל עסק משלך באינטרנט. עם זאת, זוהי עובדה ידועה, במיוחד בקרב בעלי עסקים משגשגים באינטרנט, כדי להשיג הצלחה חייב לעשות דברים עם נחישות, להחזיק משהו כדי לקבל את זה מכיוון אתגרים חדשים כל הזמן יגיע בדרכים שונות.

כמובן, אני לא לייבלים הוא להתמקד יותר קשה לנצח כמו כסף, כי אתה לא מוכן להיכנע, נא הפעילו את השכל הישר. הנה רעיון לדעת אם זה נותן רק את העסק הנכון או לא. אם יש לך ארבעה שלבים מקיפים אלה שישה חודשים מאוחר יותר, אתה עדיין לא מקבל תוצאות, זה צריך להיות זמן כדי לבדוק נישה אחרת. 1. חקירת הנישה שלכם חושב כל הזמן על הצרכים שניתן לפגוש. 2. יש לך אתר אינטרנט איכותי. 3. יש לך לפחות 2-3 מקורות טובים של תעבורה. 4. אתה יוצר רשימת מנויים וניצוח היא המעקב לקוחות פוטנציאליים. אם, לאחר שעשה את כל האמור לעיל. עדיין לא זכה כסף, אולי הוא זמן לנסות נישה חדשה. ישנם מיליוני קונים רעב אלפי גומחות אשר מוכנים לקנות. שמור חיפוש עד שתמצא צורך יכול לכסות נישה מסוימת עמוק. זה ייקח רק כמה חודשים כדי להכיר את השוק. אלפי אנשים לחקור את האופן שבו מידע מופיעים בכל חודש, לעשות כסף באינטרנט, אך למרבה הצער פחות מ- 3% מאותם אנשים למעשה להרוויח קצת כסף. בעלי עסקים שעושים כסף הם אלה אשר תלך אחורה כאשר הם עומדים בפני אתגרים אותו בפני כל הסוחרים באינטרנט. לא אחת של 97% מי משאיר לפני שתתחיל. האפשרויות הן בלתי מוגבלות, לאחר שתמחק את "איני יכול" על פי אוצר המילים שלך, וכן החלף לי Aferrar? כי עד כדי לקבל את זה. פרדי לאון מנהל לגלות צעד אחר צעד על-פי אפס הדרכות וידאו דרך כמו יצירה עסק משלך באינטרנט. בקר במרכז ההדרכה שלנו עכשיו