לחץ דם גבוה

לחץ הדם ממלא תפקיד חשוב כגורם מפעיל למחלות רבות. לחץ דם גבוה, יתר לחץ דם נקרא גם מסוכן באופן משמעותי יותר כדי להוריד את לחץ הדם. השתמש מוניטור לחץ דם למדידת לחץ דם. איך למעשה מדידת לחץ דם עכשיו? קאף גומי הוא רחב שתי אצבעות מוחל על הזרוע על מעל המרפק והוא עוד שאוב עד הזרוע הוא דרך. אין יותר דם. לאחר מכן אתה יכול להיות את האוויר, מפחית את הלחץ בתוך שהקפל.

הלב סוחט את הדם בעורק דחוס מלחץ בטוח שוב. באמצעות סטטוסקופ, אשר מגדיר את המרפק מעל העורק, זרימה רעש הם יירטו עכשיו זה עולות עקב היצרות של האצת זרימת דם בעורק דרך והסתיר. ישנם כיום שני רעש * הצליל הראשון הוא העליון ערך, תשמע כאשר הלב מתכווץ, ולכן שאיבת הדם בכלי.הרעש הזה מציין את סיסטולי ערך. * היעלמותו של הרעש מסמן את ערך נמוך יותר, הערך הדיאסטולי. משווי זה זורם הדם דרך העורק שוב ללא כל נכות. לפיכך, אין זרימה הרעש נשמעים. הערך הדיאסטולי מקביל הלחץ מנוחתו של כלי במהלך שלב ההרפיה של הלב.

הוא מספק מידע על הגמישות של כלי. לחץ דם של 120:80 נחשבת טובה מאוד, גם כן, ערך של 130:85, עדיין נורמלי ערך של 140:90. הערך שנמדד הוא בין 140:90 ל 160:90, כך נקרא של מגבלת ערך יתר לחץ דם, המחייב טיפול רפואי. לחץ דם לצג המדד עצמו המטופל בבית המרקחת הוא הגורם של יתר לחץ דם, לחץ דם גבוה, לעיתים קרובות אינו ידוע, זה נקרא לחץ דם חיוניים. במקרים מסוימים פזורים לדוגמה מכנית היצרות של העורקים, על היצרות עורק הכליה עם מחלת כליות כרונית. תזונה לקויה וחוסר פעילות גופנית הם נחשבים סיבת גבוה לחץ דם-. מאמר artikelschreiber.de