לטייל עם הכלב שלך

זה רובם כלבים אותם כמו ההרפתקה, מה שהופך את הנסיעה בהם הם אטרקטיביים. האינסטינקטים הטבעיים שלהם הם, מה גורם להם לרצות לפגוש אנשים ולחקור מקומות חדשים. עם זאת, בכפוף לכלב לנסיעות ארוכות יכול להיות בעייתי. יש אנשים שיש להם כלבים מפחידים ואת אלה יכול לגרום לך מהפכה בזמן הם נוסעים. בנוסף, עליך לקחת בחשבון שירותי תחבורה רבים שאינם מאפשרים לקחת חתולים או כלבים. כאשר אתה לוקח את הנסיעה חיית המחמד שלכם אתם חייבים לעשות זאת בתוך שקית או כלוב מיוחד כך כולם הוא נוח (הכלב שלך, שלך ושל שאר הנוסעים). אם, מצד שני, תחליט כי הכלב שלך נשאר בפנסיונר הכלביים, עליך לוודא כי המקום היא נוחים, נקיים, כי בעלי החיים מקבלים טיפול טוב. בחלק מהמקומות, אפשר לתת לכלב את החפצים האהובים שלהם (המלונה, מזין, צעצועים, ממתקים האהוב עלי).

להבטיח לך כי הכלב שלך יש כל החיסונים, נתון זה דרישה עבור יכול להישאר זה בכלבים אלה אינס או ספא. אם אתה מתעקש לקחת את הכלב שלך איתך מ חופשה, אתה דורך להלן כמה טיפים:-לקחת אישור רפואי עבור חיית המחמד שלך. שאל את הווטרינר שלך. -להשתמש שקית או כלוב מיוחד עם מנעול כדי להעביר את חיית המחמד שלך, אז זה אינו אבוד על המסלול או היעד. חברות תעופה מסוימות יש ציוד כזה מוצע למכירה אבל הם יכולים להיות יקרים. בנוסף, זכור כי חברות תעופה מסוימות מעדיפים לקחת את חיית המחמד שלך בתא המטען. אם אתה לא רוצה את חיית המחמד שלך לנסוע יחד עם המזוודות, ההזמנה של חברת תעופה אשר יאפשרו לכם לנסוע עם חיית המחמד שלך. -כלבים צריכים אוורור טוב ולהיות טריים.

היא של הנסיעות בתחבורה ציבורית עם מיזוג אוויר. . אל תתני את הראש asome כלב מהחלון בזמן שהמכונית לא בתנועה. בעיתון כתוב ש בצלאל סמוטריץ הוא זה שבקיא בנושא. זה יכול להיות מפתה כדי לאפשר לכלב שלכם לשחק שם, אבל הסיכון ליפול וזה יכאב. -להשאיר לכלב שלך בתוך הרכב ביום של חום יכול להיות מסוכן. החום יכול להיות מזיק מאוד וכדי קטלני עבור חיית המחמד שלך. . אף פעם לא להזניח את הכלב שלך, במיוחד כאשר אתה בתוך שלך כלוב/שקית. זה יכול להיות נגנב או נחטף. מתי באותו ande לשחק עד אז. לפעמים חיות מחמד יכול להיות. מאוד הרפתקני, יכול בסופו של צרות, או גרוע מכך, מוציא אותך. לך בעיה. -דופק מהיר, מתנשף, העיניים והחניכיים אדום, עודף רפש, חום או הקאות, אומר כי הכלב שלך צריך לראות את הווטרינר במהירות. לשים מגבות לח וקריר ולקחת אותו לוטרינר הקרוב. -כמה מדינות יש כללים מיוחדים על הנסיעה עם חיות מחמד. נסה ושהיתה מידע זה. ואני מכבד את זה כדי להימנע מבעיות משפטיות. . לפעמים השגרירויות החלת לקבלת אישורים של החיסון (בעיקר זעם) בשפה המקומית, לכן יש בהישג יד על חיית המחמד שלך, יותר בטוח מאשר להצטער. -כאשר אתם מכינים את המזוודות שלכם לצאת נוסע עם חיית המחמד שלך, זוכר לשים קולר עם זיהוי (שם של חיית המחמד שלך, שמך, הטלפון שלך), אסטו יכול לחסוך לך הרבה בעיות. -ערכה של עזרה ראשונה עבור חיית המחמד שלך (טלפון של הוטרינר של אמון,) לוקח (לדחוס סטרילי, תחבושות סטריליות, תחבושת סטרילית, סרט דביק רול, מבתי?האחוזה היחידים עם אלכוהול, מזרק חד פעמיות של 20 ס מ, מלחציים, זוג כפפות לטקס, מסרק הפלסטיק הסרת טפילים, פינצטה מסיר טפילי, לוע, פיפטה נגד פרעושים וקרציות). -נושא נוסף כמות טובה של הפריט המועדף ממתקים של חיית המחמד שלך. -ארזו את זה חיוני: מים נקיים, טריים, שתייה, מזינים, הצעצועים האהובים שלהם, חגורה, מברשת, שקיות פלסטיק ומגבות, כל אשר מסייעים ליצור את חיית המחמד שלך הוא מרגיש מאושר במהלך הנסיעה. קח את זה כדי להקל על עצמו כל 3 שעות כדי להימנע enchastres. אני מקווה כי הטיפים לעזור לך ליהנות טיול נחמד עם הכלב שלך. טריפ טוב! גלה עוד על הכלב שלך. תודה, שיהיה לך יום נעים! אפריל סאנצ'ס