ליצור בבית ספא!

בעולם של היום של מתח גבוה, ביקור ספא להציע שאו יותר לצורך חידוש שלך נפש, גוף ונפש. אם אין לך זמן או כסף בראש עם דיוק של ספא, או תחנת, בהתחשב יצירת חשבון שלך. לחוות את היתרונות של יום הנופש חוף ים קרוב יצירת מקצועי משלך ספא ביתי. להלן כמה רעיונות לשינוי הרביעי של אמבטיה ספא מרגיע. טיפולי ספא בשימוש נרחב ספא, פילינג או מלח אמבט עם מלחי ים הם נפלא עבור המאפיינים סגולות ניקוי והוצאת שלו.

הרומאים, היוונים ובתרבויות אירופאיות אחרות ארוכות האמינו היתרונות של ריפוי דרך רחצה במים תרמי. כלים ספא היא הגשת עצמו טיפול גוף, יש מברשת של הגוף, ספוג או ספוג לשם גישה נוחה. אחת הדרכים הטובות ביותר כדי להמריץ את העור הוא ופדן לפני שאתה מקבל במקלחת. העתיק ספא של יפן היו ידועים עבור שלהם יבש טכניקות brushing. בעדינות מברשת את תנועות הגוף עם עגול עם מברשת גוף רך, החל מהרגליים ולהמשיך כלפי מעלה. זה טכני בהיר לצחצח מסיר תאים מתים העור בזמן זה מעורר את זרימת הדם. יבש ביטול מאפשר לעצמך להיות מרעיפים עם ליבוש אלגנטית של ספא? קרנה עבה של לבן יוקרתי מפוארים. אם אין לך קרנה של יד, למצוא את מגבת fluffiest, רך.

עבור למחפשי צנובר קלוי התייחס, החום של חלוק או מגבת במייבש לפני השימוש. היידרייט המים באמבט השפעה התייבשות על העור. כדי לנצל את החלפת העור, שמירה של קרם הגוף ספא יום מיוחד? אחד עם הניחוח כי אתה נהנה. Chere Deshayes הוא נשיא המטע של אמבטיה, חברה המתמחה אמבט עבודות?יד ומוצרי ספא. הרשם כמנוי למידעון חינם או בקר בכתובת