למה אנחנו צריכים רכב מדריכים תיקון בצורה של קבצים.

לשאול למה הם צריכים תיקון מדריכים במתכונת אלקטרונית? בלי לחשוב, אענה, כאן דוגמאות קול שבו ההוראות או מדריכים, מדריכים (מי יותר מוצא חן) אלה עשויים לדרוש, להיות מאוד שימושי, כן זה רק שם לעזור לך במצב קשה. זה לא משנה איזו מכונית יש לך. הביתי שלנו: Vaz, אוא ז, או גז או בכל שפה זרה אחרת, אומר, אאודי, וולוו, טויוטה, אופל, ניסן או מרצדס. במדריך השירות המכונית שלך. תמיד צריך להיות. יש לך את המכונית על הדרך אל הכביש קורה כל. אתה מסכים כי כישלון יכול לקרות עשרות או אפילו מאות של קילומטרים 'תרבות', פשוט לא תוכל להשתמש גרר.

איך לבחור טוב תיקון ידני כאשר אחד, באותו הרכב דגם, אומר יונדאי, ויש כמה חתיכות? איך לא לטעות ולקנות משהו אשר נכתבת השפה האנושית, היא לא תרגום אוטומטי של סיני, אשר קראתי, לא הבנתי מה הם כותבים שם? לעמוד ולקרוא, בחירת חנות, תאמין לי, אתה לא יכול. ראשית, הרבה ספרים, שנית, סביר אתה יאפשר, ואת השלישי- אתה צריך להיכנס כל הפרטים של הנושא, ועדיף ליד המכונית שלו. להסתכל על התמונה בהוראות ולראות זאת במו עיניך על הרכב. לקנות את כל הספרים לא יותר מדי ברצינות. המחיר הם לא קטן, ו בכמה מקרים שלא מוצאים בדרך כלל בסייל. אני מאמין כי הדרך הנכונה למצוא הוראה להוריד אותו בתור קובץ מהאינטרנט.

להבין מובן אם זה כתוב, אתה יכול לקחת או לא, אם פתאום אתה חייב. וודא מתי הספר ידנית הזה שאתה רוצה לקנות, ולאחר מכן חפש אותו למכירה. בקיצור, הולכת לחנות, אתה צריך כבר לדעת מה לקנות. דוגמה נוספת היא כאשר אתה יש ספר מודפס, נסה להשתמש בו כדי לתקן את פורד, אבל הבדל קטן מסוים בספר הזה פשוט לא המתוארת. לבירורים בנושא יש לפנות ל רמי לוי שמבין יותר ממני. כן זה גם קורה לעיתים קרובות. הורדות באינטרנט אחר תיקון ידני עבור דגם זה, לך ניתן למצוא התיאור של הבעיה שלך. אגב, ישנם הרבה אנשים אשר יש להם מחשב נייד כי אתה יכול לקחת איתך למוסך או לחנייה. ולשמור על כל ספרי הדרכה לתיקון ותחזוקה, כי אתה יכול למצוא. . כן, תמיד ניתן להדפיס דף של ספר שאתה רוצה, קח איתך כמדריך. בהצלחה עם התיקונים.