למה אני צריך לחפש נעלי נוחות נהיגה רכב?

נשים המצב נשארים נשים. קוסמטיקה, אביזרים, מראה… ו, כמובן, נעליים. מצד אחד רוצה ולנחם את המכונית להיות לבוש אופנתי, נוח ויפה, ו באותו זמן,… ובכן, כאשר הרגליים אם נעלי ריקוד קוד הלבוש בשירות שתתמיד מהלך על העקבים? אנחנו pointersovalis החברים של נשים לנהוג ברכב זה נוח כדי לנהוג. וזה איך הם פותרים את הבעיה. ומשובץ במכונית. התברר כי קמו על נהיגה זה נעליים של לא עקבים 10 אינץ.

חורף עבה, שדרכו לא תחוש את דוושת על פי הרוב, מספק בעת נהיגה רוב גורמים להם לאי נוחות, אם אתלטי נעליים או נעלי פלטפורמה. עקבים, כמובן, לא כל אישה מרגישה בנוח מאחורי ההגה. על עקבים-zakonnnoe גדול וצר במקום השני על אי-הנוחות של נהיגה. יחפות זוהה רק מטרד, למרות כאן אנחנו צריכים מעדיף לדבר על העדר מוחלט של נעליים. נחמד זה לנהוג יחפים במדינה שלנו זה לא דבר במיוחד, בגלל האקלים. התפקיד העיקרי של הנוחות-אי נוחות, מכונת פקד בטופס אחד או עוד נעל מנגנת נחיתה על ידי נהג מכונית פרטית. כאשר המכונית לשבת מאחורי ההגה, כמו על כיסא, הדוושות נמצאים מתחת, ועקבים בגובה כל בכלל לא להפריע.

כאשר הנהג הנחיתה נמוך, הדוושות ימוקמו לקראת הנהג, ושל קשיים עם עקבים. כמה נשים נחמד רזה חטוב מחצלת בזמן נהיגה, לכל גובה העקב אינו מונע לחץ על הדוושות. רק מצד שני, ישנם גם מקרים רעים. אם השטיח הרגליים מחורץ, אך העקב במכרז (הרבעה, לדוגמה), העקב ניתן נתקע על המזרן ב די מתאימים . רק רגע. אם זה קורה כאשר הרכב נמצא בתנועה, נהג האישה לא יוכלו להתקדם עם דוושת הגז על דוושת הבלם, זה יכול לקרות חירום… בעיות כאלה עדיף להימנע. מהם התוצרים של מצבים לבוא עם נהגי מכוניות בנות יפות? הראשון, דיי חשוב הוא בחירה הנעליים באופן בלעדי עבור נהיגה ואת הגישה שלה עם החברה כולה. השינוי היחיד שיהיה זה זוג נעליים עליך בכל פעם היא נכנסה לתוך המכונה. היתרונות של פתרון זה-במהלך מכונת שליטה לא יהיו הסחות לגרום, הנעליים שלך לא יתדרדר באזור העקב, הסוליות של חיכוך על השטיח או דוושות. אין ספק, החלטה כזו בהכרח מתאים לכל. עסקים עסוקים אישה יכולה לעשות בית ספר יסודי לא להיות נוספים חמש דקות pereobuvanie קבוע כניסה-יציאה מן הרכב. חוץ מזה, בחורף neprogretoj המכונה ניתן לא נוח הרבה כדי להחליף נעליים. תן בנעליים נוחות אבל קר. מתברר, תראה על פשרה. כאשר בעבודה קוד לבוש מחמיר, אין צורך להיות על העקב צרה גדולה. אחרי הכל, אתה יכול לבחור נעליים עם עקב יציבות באורך בינוני, לא להרוס. דהירה ו באותו הזמן נראית אופנתית ואלגנטית, אבל הכי חשוב, אתה יכול להיות בטוח נסיעה. אתה יכול ללבוש את הנעליים אותו לא על הסוליה העבה נוח, קטן, עד כדי כך שזה פשוט מומלץ כושר. לפיכך, אנו רואים כי הבעיה של מבחר נוחים נעלי עבור הנשים-avtoledi, די רלוונטי. ועזב, לרוע המזל, פתרון יחיד לבעיה זו. שלנו טיפ: קניית הנעליים בחנות, חושב, יש לך לנהוג במכונית שלה. לבחור נעליים בהתבסס על המלצות המתוארים כאן. הנעליים שלך יהיה אופנתי, נוח, לא יסיח את המרכזית-מ כבישים.