למה לעסוק בשיווק שותפים!

אין זה סוד כי החל העסק המקוון שלך הדרך הקלה ביותר, לקידום מוצר קיים של יזמים אחרים באינטרנט. במילים אחרות, השתתפות בתוכניות שותפים. במאמר זה נדון מדוע זה סוג של עסק מקוון הוא כל כך פופולרי, ומדוע זה כאן כי יש להקים עסק באינטרנט. ברשותכם, אני אעשה את זה בצורה של ניתוח השוואתי. אז, איך לבנות מידע בעל עסק המוצר! 1. יצירת המוצר. המחבר אינו מוצר צריכה למצוא דרישה הרלוונטי עבור infotovara הנושא שלה. הוא צריך להשקיע הרבה מידע, מחקר החיפוש ההקרנה גם אינו חל על נעימה רגעים של העסק באינטרנט.

2. שירות לקוחות. המוכר צריך להתאים את אספקת הסחורה שילם לקונה. אם המוצר כולל בפורמט דיגיטלי, הטכנולוגיה יכולה להיות אוטומטית ככל האפשר, אבל אם המוצר פיזית, אז יש כמה ניואנסים. כגון שחרור של סחורות, משלוח, קבלת תשלומים וכו ' 3. צור אתר. כל מוצר היה צריך חנות משלו, אשר יוכלו לספק במיומנות קהל היעד שלה.

לפיכך, הבעלים של הטובין חייבים לטפל בדברים כמו אירוח, תחום העיצוב מכתב מכירות, וכו ' עכשיו לחשוב איך המפלגה יכולה להפעיל את תוכנית השותפים! 1. יצירת המוצר. לא! לא צריך ליצור מוצר עם שותפים, לא. מבחינתו, זה נעשה כבר יותר. ועכשיו המשימה שלו כדי למצוא את המוצר הטוב ביותר עבור prozhvizheniya בתוכנית שותפים. 2. שירות לקוחות. לא! אין צורך לשבור תמהה על איך לקשט את המוצר כפי שנמסר לקונה כיצד לחבר את המעבד תשלום … אין צורך לפרסם מכירות שירות לקוחות, כגון ייעוץ על השימוש של המוצר ולעבוד עם לקוחות מרוצים. 3. צור אתר. לא! אפילו ליצור אתר משלך הכרחי. יתכן מאוד להסתדר בלעדיו. למרות שאני ממליץ בהקדם האפשרי עדיין להשיג משאבים משלו באינטרנט. זה מעולה העזרה לקבלת מידע מלא מנוצה עסק באינטרנט. אבל כדי להרוויח בשיווק שותפים אפשרי ללא האינטרנט שלך. וכרגע אני אראה לך שתי דרכים פשוטות לעשות זאת. א) כתיבה המאמרים. פרסום הערות קטנות על משאבי נושאיות, חדשות רלוונטיות מקדמת מוצר, דרך נהדרת לפרסם. בגוף הכתבה ניתן לציין את הקישור שותפים כדי לקדם את המוצרים. רק במקרה זה, יש לציין כי המאמר עצמו צריך להכיל לא יותר מאשר אחד או שניים, קישורים, כדי לא להסיח את דעת הקורא מן הרעיון הבסיסי של הסיפור. ב) הודעות בפורומים. תקשורת פעילה בפורומים הדיון הוא גם גדול הדרך כדי לקדם את המוצרים שותפים. כדי לעשות זאת, ניתן להשתמש חתימה להודעות שלך. דרך אגב את הקובץ חתימה במאמרים שלך היא גם מקום מצוין לפרסם מוצר של מישהו אחר. כפי שאתה יכול לראות לעבוד בשותפות שיווק הוא הרבה יותר פשוט יצירת וקידום המוצר שלך. כמובן, היא פחות רווחית, אבל אם המוצר הוא באמת שימושי ואת הביקוש, את ההצלחה של היצירה תוכניות שותפים שסיפקת!