לפתוח עסק של שטיפה של כלי טיס

אני כל כך אוהב מטוסים וברצונך להפעיל מטוס שטיפת שירות? אני לא יכול להאשים אותך, כפי שעשיתי את אותו הדבר. לאחר ניקוי אלפי מטוסים בשנים האחרונות, יש לשלם עבור הטיסה שלי, בית הספר של מטוסים, ואז התחיל מטוס שטיפת זיכיון כמו מודול של הזיכיון של חברה אחרת אשר הייתה נוסדה. בשם הבנים על פי שטיפת כלי טיס שלמדנו מוקדם על מה שנדרש כדי לספק את הבעלים של מטוסים, אופרטורים בסיס קבוע של ארגונים דתיים ראש הטייסים. תמיד מתמחה שטיפת וליטוש של מטוסים. אנו מנקה אלפי מטוסים פרטיים, מטוסים פרטיים, טיסה מועדונים, בתי ספר טיסה מסוקים. החברה שלי-בחורים רחיצת נוסדה לפני למעלה מעשרים שנה והחל כמו מטוס שטיפת שירות. כידוע לך, האנשים תעופה הם רציניים לגבי טיסה ונקי של מטוס עושה טיסה כיף ומהנה יותר.

הטייסים חברה צריך לשמור על התדמית החיובית שלהם. כאשר המטוס של הלבנת הון עסקי אשר לא רק לשטוף את החלק החיצוני של המטוס, יש גם את היכולת שטיח ניקוי. חברי הצוות שלנו רבים גם טייסים פרטיים ויש שווה הטייסים כחלק וצוות העובדים. לקבלת מידע נוסף אודות כלי טיס כביסה, שמתי כמה רעיונות נוספים באינטרנט כדי לסייע לך. / aircraftbbs אנו תמיד שמרו המחירים שלנו נמוכים נעלמו עבור אמצעי האחסון, ניתן לעשות זאת או מטענים קצב. המחירים שלנו הם בקצה התחתון של הספקטרום, זה ייתן לך נקודת מחיר התחלתי טוב. שטיפת מנועים יחיד $ 20.00-45.00 כביסה, שעווה $ 60.00-140.00, $20.00 שבוע; שני מנועי של שטיפת $ 45.00-90.00, שעווה ? 90.00-240.00, לשבוע $40.00 כביסה; החברה מטוסי ? 90.00-140.00 הכביסה, שעווה $ 180.00-400.00, לשבוע $80.00 כביסה; $ 30.00-100.00 השטיפה שעווה $ 45.00-180.00 מסוקים, הלבנת הון שבועי של $30.00. שמפו שטיחים ועבודה מבריק של ליטוש אלומיניום, ועוד בדרך כלל ייתן הערכות חינם של הלקוחות.

יהיה עליך לבצע שירותים אלה של לקוחות לתכנות, הם נוטים להישאר, שירותים מיד, יום או לילה, בלילות, בסופי שבוע. טכנולוגייה של השירותים לדרישות הלקוח צריך להיות המומחיות שלו. יהיה עליך גם הבאים: שני מיליון במכונות שקט ומקצועי אחריות אזרחית ביטוח ב- החשבונות החודשיים עבור "n"-מספר אנשי צוות מדים מים התחדשות המכשיר המשולב, תואם EPA משאית או הקרוואן היחידה הטעונה, אוטונומי לחלוטין, צבוע צהוב אבטחה לשטר עסק לשטיפת כלי הטיס קטנים שירות יכול להיות מתגמל מאוד למרות קשה לעבודזה יכול להיות הרחבה של אהבתו של טיסה. האם מספיק כדי לחשוב כי שילמתי לשטוף את חלק המטוס ועוד חדש ולצאת בנמל התעופה לאורך כל היום? ועל כן, כי אפילו ישלם לך היטב לעשות בדיוק את זה. לחשוב על זה. "הרומח וינסלו" אם יש לך מחשבה חדשנית, פרספקטיבה ייחודית, באים לחשוב עם לאנס; / wttbbs