לקנות מחבטי טניס

חשוב לא ב טניס לפי המראה החיצוני שלהם. מחבט טוב הוא לא עניין של אסתטיקה, ולא צריך להילקח אי פעם מחיר הפניה. חומרים, הרכב ועיצוב של מחבט צריכה להילקח בחשבון. אך כמובן, אין את היכולת לבדוק כל מחבטי בשוק כדי לעבור אל אחד. יתר על כן, זה יהיה קשה מאוד לעשות השוואה בין מאות מחבטים. ישנם גורמים רבים המגדירים את רעש: משקל, מסננת (גודל מחבט), פרופיל, איזון, אורך, נוקשות, דוגמת… כולם משפיעים ישירות על הסוג ורמת משחק. איזה מחבט הוא כי אני באמת צריך? מחבט הטוב ביותר הוא מסתגל בצורה הטובה ביותר למשחק טניס, משקל שיכולים לתמוך בזרוע שלך בלי להגיע לגרום לפציעה.

תני לעצמך להיות מומלץ על ידי אנשי מקצוע בהיבטים טכניים חנויות מתמחות שאנחנו צריכים כדי לדעת מתי לקנות מחבטי טניס: חומר הגלם של רעש: חומר נוקשה יותר, נוקשה יותר תהיה המסגרת של מחבט. של גדול כדי קשיחות פחותה חומרים שונים מחבט הם: בורון: מתרחש והפקדת פריטים של בורון על חוטים של טונגסטן בטמפרטורה גבוהה. התוצאה היא סיבים נוקשה מאוד, אך יקר מדי. בדרך כלל משמש כחיזוק גרפיט כמויות קטנות מאוד: הוא תרכובת של פחמן מסודרים שרשראות מולקולריות לייצר סיבים נוקשה מאוד וקל משקל. זהו סיב אידיאלי לספק קשיחות למסגרת של מחבט. משולב לעתים קרובות עם סיבים קרמיים אחרים: הוא נוקשה מאוד וסיבים עם נכסים מצוינים ירידה של ויברציות. יש לו את החיסרון של להיות כבד מדי ויקר מאוד לייצור. קוולאר: הוא נוקשות סיבים בינונית, קל מאוד, עמיד בפני השפעות ומאפייני להפחתת ויברציות.

הוא משמש מרכיב של חיזוק בנקודות קריטיות של מבנה מסגרת אלומיניום: מטאל הפופולריים ביותר בשל העלות שלה. עם נוקשות בינוני ומשקל נמוך. הוא משולב לעתים קרובות עם מחבטים סגסוגת גרפיט. פיברגלס: הוא הרכיב של מחבט בסיסי בשל עוצמתה ואת עלות נמוכה שלה. טיטניום: הוא שילוב של סיבי ultrafuertes טיטניום עם סיבי גרפיט דק במיוחד הוא מתכת עמיד במיוחד. המגמה הנוכחית היא לשלב את קווצות טיטניום עם חומרים אחרים.התוצאה של סגסוגת זה מציע יותר נוקשות קלילות, מבלי להגדיל את המשקל של מחבט. למקם בנקודות אסטרטגיות של מחבט הלב, או באזור קריטי של המסגרת בלבד. הוא אינו תחליף גרפיט, אבל טכנולוגיה חדשה לייצור נעלי שלג כי יש ליישם כמעט כל המותגים. סוגי נעלי שלג: מחבטי יכול להיות מובחן על-ידי גודל הראש, הפרופיל שלהם או אורכם. בהתאם לגודל הראש: גדול: מחבטי ראש אינץ ' של 100 עד 125 (יותר 709,7 סנטימטר מרובע). הראש גדול יותר יוצר יותר כוח. בינוני: מחבטי ראש בין סנטימטרים 85, 95 (בין 580,6 699,2 ס מ ר). ככה מסגרות עם שליטה רבה יותר, קשיחות, אשר דורשים מאמץ רב יותר על-ידי המשתמש. Misplus: מחבטי עם גודל הראש לבין את בגודל בינוני-גדול. לפי סוגים פרופיל: סטנדרטית: רוחב המסגרת הרגילה הינו ממוקם בין 17 ו- 22 מ מ. אשר מספק שליטה רבה יותר, אבל הכוח מוקטן (אלו הן את גדול את בגודל בינוני). Widebody: Widebody מחבטי בא להציג את רוחב של עד 36 מ מ. פרופיל זה יכול להיות קבוע או משתנה, רחב יותר בנקודות מסוימות (לתת יותר כוח, למרות שהיא מפחיתה מגע) או להצר אחרים (בגלל אווירודינמיקה). על פי אורכו: סטנדרט: הם אלה מחבטי קונבנציונלי אשר עולה על 27 ס מ. Cms 68 כ נוספת-largas או longbody: כאשר יעלה מחבטים ס מ 68.5. נחשבות ארוכות במיוחד. מ- 27.5 ס מ.