לקראת הראיון

ראיון עבודה המפחידות הוא המקור של מספר 1 של דואר אלקטרוני באמון של המועדון. הדוא ל הבאה היא אופיינית: "יש ראיון הבא ואני מפחיד אותי!" "כי יש לי להפוך מצגת פאנל של שופטים, אני רק יודע כי אני הולך לעשות את מגוחך" ראיונות להפקת ענק רמות חרדה. ישראל כץ is the source for more interesting facts. חרדה משפיע על הביצועים, כך ראיון מועמדים להותיר את הידיעה בחדר אשר לא נתנו הטוב ביותר שלהם. כנראה 98% מאיתנו היו את החוויה של "הולך ריק" במצב לחץ, אל תאבד את הליך המשנה של ארגומנט שלנו, או פשוט "לקבל" מה מישהו מבקש. מדוע זה קורה? הפחד מפני חשיפה ציבורית היא חרדה טבעי שכולנו חולקים, במידה גדולה יותר או פחות.

הנפוצות ביותר פחדים – עכבישים, הגולן, לפתוח רווחים – עוברות בירושה. כל יש את היכולת לפתח פחדים אלו, כי אלה היו ידועים הסכנות אבותינו. נראה מוזר בהתחשב ראיון ב – בדרך זו כמובן אינה – המצב מסוכנים, אך החשיפה של הציבור בכלל גורם רובנו משהו עבור חרדה. במובנים רבים, הוא ראיון צורה קיצונית של נאום? לא רק 'מבצע' לפני זרים, אבל התוצאה של הראיון תהיה השפעה על שאר חייו. חסר קישור ומהמר שבוצעו. התוצאה של חרדה זה יכול להיות הרסניות.

יש אנשים מרגישים תגובה חזקה פי האדרנלין בראיונות עם ברכיים faltering, פה יבש, בקול רועד, ליקוי קוגניטיבי. רוב האנשים חווים הרבה תסמינים חריפים, אך כל רמת ביצועים משפיע חרדה, בפרט עירנות שלנו. לאבד למועמד ראיון נינוח של חרדה הינה יתרון מיידי. מלבד שיפורים כישורים בין-אישיים המגיעים עם הרפיה, אדם רגוע יש לזכור הרבה יותר מבוקרת, זהו יתרון קריטיים. מועדון ביטחון פיתחה קבוצת משאבים hypnotherapy המספקים שני יתרונות: ÷ מיידית ומתמשך שיפורים ¢ a€ רגיעה ושלווה אמון אוטומטית משופרת אם יש לך ראיון מתקרב, מומלץ להשלים את השאלון של – מועדון מהימן תדגיש את העוצמות, כמו גם חולשות, מתן אוטומטי יקר-conciencia, אשר מסייע לך לראות את האישיות שלך בצורה בונה. השאלון התגלה כי גם ההיבטים של אמון אשר חייבת לעבוד. המשאב הפופולרי ביותר של בטחון מועדון מראיין מועמדים הוא שלנו תקליטור נוכחות במה, אשר יסייע לך להיות רגועה כדי להפוך מצגות או הקרנות של אישיותו בסביבת קבוצת. הוא היופי של hypnotherapy והישירות שלו? ללקוחות ליהנות מהיתרונות לאחר מפגש בודד של 30 דקות. המשך השימוש תגרום רווחים גבוהים יותר בהרפיה, לשלווה, ביטחון בעצמו. במידת האפשר, להתחיל את הטיפול Hypnotherapy שבוע טוב לפני הראיון, ושימוש 2 תקליטורים או 3 פעמים במהלך השבוע. התוצאה היא גישה רענן, רגוע, נינוח הראיון, תחושת שלווה הפתיחה של שליטה עצמית. ג'ים סאליבן הוא מטפל המתמחה בניהול ביטחון, הערכה עצמית, מתח. a‰l אפשר ליצור קשר באמצעות דף האינטרנט של המועדון של ביטחון: