לרזות עם אצות?

נודיע לך כיצד האצות, על-ידי התוכן קלוריות נמוכה שלו, הם בחירה טובה כדי לכלול אותם כחלק הדיאטה היומית שלנו. הם לא ליצור עודף משקל, אבל להיפך, לעזור לנו לאבד קילוגרמים שיש לנו יותר. כדי להשיג את היתרונות הרזיה נפלא של אצות, ואנחנו חייבים לנסות אותו (בצורה כמוסה) עבור 30 עד 45 דקות לפני הארוחות שלנו. מדוע לקח את האצות לפני ארוחות? ובכן, אנו לספר לך האצות הן עשיר סיבים. יש להם חומר בשם mucilage, שהוא סוג של סיבים, כפי שאתה יודע סיבי ליצירת קשר עם מים או נוזלים אחרים, הגדלה של גודל וזה גורם לנו להרגיש מלא, מרוצה. Mucilage, אשר נמצא בכמויות גדול באצות-ים כגון agar-agar, מעוררת שלנו gruso instestino כמו כל מקורות טובים של סיבים.

גירוי gruso instestino, היא מסייעת לנו על הדרך הטובה ביותר כדי לגרש פסולת, רעילים צורכת מיותר מן הגוף שלנו. בדרך זו אנו לסלק שומן באמצעות צואה, ובכך עוזרת לנו לשמור על, לרזות יש הגוף חינם מרעלים. האצות יעזור לנו לשרוף את hydrates המפורסם של פחמן, המוכרת יותר בשם פחמימות. כיצד האצות לעשות את זה? האצות, בית גידול של הים, הם עשירים יוד. ההערכה היא מכילים יוד פי חמישה יותר מאשר מי הים. יוד מעוררת בלוטות האחראי על פחמימות צריבה, בלוטת התריס, ולפיכך מעשים על חילוף החומרים שלנו על-ידי שליטה משקל שלנו. בדרך זו, אנו נמנעים פחמימות לצבור סביב המותניים שלנו, הירכיים, הירכיים, וכו '.

בנוסף, האצות יש Fenilananina, חומצה אמינית אשר מדכאת את גירוי העצבים תיאבון במוח מאשר עם התרומה של יוד, מינרלים, אנזימים לעזור לנו להאיץ את תהליך חילוף החומרים של הפחתת משקל, רעלים. אזהרה אנשים שיש להם בעיות עם בלוטות התריס או פעילות של בלוטת התריס או אקנה, עליך להתייעץ עם הרופא, צריכת מזון זה יכול להחמיר תנאים סבלו. זכור, אכילת פירות, ירקות, ירקות, תוספי מזון תרגיל באופן קבוע, הם יעזרו לך להשיג משקל אידיאלי שלנו לחיות חיים יותר. אתה יודע מה? אצה ים הלמינריה בשם חום עושה פעילות אנטי-בקטריאליים, אנטי-ויראלי? היא מסייעת להרוג וירוס הרפס, לדוגמה. הוא גם מסייע בהפחתת לחץ דם כולסטרול. אצות wakame משפר את הפונקציה חסינות. אצות נורי הורג חיידקים ותורם כנראה בריפוי אולקוס. אחד של סוכני כימי של אצות wakame מסיר מתמוססים, בניסוי הראה שהוא היה יותר פעמיים כי הפארין סמים. רוב אצות ים יש פעילות anticancer. אצות ים עשיר יוד, יכול להחמיר אקנה. אם אתה רוצה לדעת על זה או אחר כתבות בריאות, אנו מזמינים אתכם לבקר אותנו צמחים ץניא בפורטל זה תוכל למצוא מאמרים מחקר המראה הכוח אשר יש, צמחי מרפא, מזון אורגני כדי למנוע או להקל על כל סוג של מחלה. לחיות את החיים שלך, חיה זאת היטב עם Naturalpa.