מאמר שיווק, דרך אחרת ליצירת קישורים

האינטרנט בעולם הדברים משתנים במהירות, הדרך בה חיפוש מנועי posicionaban עמוד אחד במקומות הראשון של החיפוש הפך מורכבים יותר. בתחילה מנועי החיפוש בחרה דף מבוסס למעשה על תגים, הוסף אותן כעת את האלגוריתמים שלהם הפכו להיות מורכבים יותר, משאיר את המטה-תגים הקדנציה השנייה. אבל אז כמו מיקום האתר שלי במקום הראשון בחיפוש? שאלה קשה לענות, Google מנתחת פרמטרים שונים לפני שתחליט כי הדף יהיה במקום הראשון. אך אם ברצונך פשוט שניתן לומר כי ישנם 2 גורמים עיקריים אשר כל מנהל האתר צריך לקחת בחשבון אם ברצונך ל- Google יהיו מאובטחים באתר האינטרנט שלך. אחד מהם הוא התוכן, זה צריך להיות מעודכן ורענן, כלומר לא רק להוסיף תוכן חדש באתר האינטרנט שלך אבל זה חייב להיות מקורי לחלוטין. הגורם השני אולי החשוב ביותר הם קישורים נכנסים, כלומר רבים אחרים אינטרנט אתרים נקודת לכיוון שלך. Difficult המשימות מכיוון שלא ייתן משם כל מנהל אתר קישור מבלי לקבל שום דבר שינוי. החלפת קישורים מסורתיים נמצא זמן רב, אינה מבטיחה כי כל בקשה להיות מוצלח, למעשה בהזדמנויות רבות ולא לענות לך הודעות דוא.

חיסרון נוסף של ספריות אינטרנט הוא שהם מאפשרים אתה פשוט לשים קישור בספריות שלהם, זה צריך להיות בדף הראשי שלך, במקרים נדירים מאוד (רק חלק מהספריות) מאפשרים לך לקשר אל תחומי משנה. מצד שני השיווק עם מאמרים היא הדרך הטובה ביותר של מיקום במנועי החיפוש, הוא יעיל יותר מאשר החלפת קישורים, יעיל יותר מאשר הגבוהה בספריות של אתרי אינטרנט. זו היא בשל ספריית מאמרים תאפשר בדרך כלל 2 קישורים למרגלות במאמר (חתימת), ומבלי ההופכי, כך קישורים אלה הם שווה יותר מבחינה SEO, מלבד הקישורים באפשרותך להצביע לאתר אשר רוצה שלך, לא בהכרח את האינדקס. כי אם כל מה שאתה שואל היא שהם חדש ומעניין של פריטים אשר אמר קמפיין קישורים על-ידי "מאמר שיווק" או "שיווק עם מאמרים" אולי לא את ההזמנה קלה ומהירה אבל אם הכי יעיל לטווח בינוני וארוך. כדי להפעיל קמפיין עם מאמרים צריך לחשוב היטב במספר היבטים: 1.-במאמר זה כדי לפרסם את זה באופן הקשור לאתר האינטרנט שלך.

2. ליצור כותרת טובה, על-ידי הטמעת מילות המפתח שברצונך למקם את אתר האינטרנט שלך באופן טבעי. 3 סעיפים מעניינים מתועדות היטב, בעוד מידע נוסף הוא טוב יותר, המטרה של כל מאמר היא להשאיר את הקורא להלן ולהפוך אותו להגיע לסוף המאמר לקרוא את המשרד שלנו, כאשר ניתן לבקר באתר שלנו באמצעות קישורים ממשרד עורכי דין. 4 יצירת חתימה עם המידע של המחבר של אתר האינטרנט וליצור קישורים עם מילות מפתח כמו טקסט עוגן, בדרך זו נוכל להגיע ישירה בכל ביקור דרך החתימה של המאמר שלנו, אבל גם בעמדה טובה יותר של מנועי החיפוש בזכות הקישורים המוטבעים חתימות, כי כמו שאמרתי זה לפני לא הדדי והם לכן שווה יותר על אסטרטגיית קידום אתרים שלנו. כדי ליצור קמפיין עם אני ממליץ לך לבקר שלנו, המאמרים אושרו בקלות, מותר עד 2 קישורים בחתימה.