מה הם השלבים של מחלת חניכיים

מה הם שלבי המחלה מסטיק? מהי מחלת מסטיק? מסטיק המחלה היא דלקת אשר ניתן להעביר כדי להשפיע על עצם מקיף, מחזיק את השיניים. הוא נגרם על ידי חיידקים, אל הטופס ללא הרף על השיניים סרט שקוף ודביק. אם לא תמחק מלטפת, flossing מדי יום, השלט מצטבר ו חיידקים יכולים לפגוע לא רק מסטיק שטחית, שיניים, אך גם את הרקמה מסטיק ועצם התומך השיניים. הדבר עשוי להיות תוצאה של שיניים כדי להיות חופשי, ליפול או לבסוף השיניים יש לחלץ. קיימים שלושה שלבים של המחלה מסטיק:? דלקת חניכיים: בשלב ראשון זה של המחלה הוא דלקת חניכיים הנגרמות על-ידי סוג של לוח בקצה זהה, אשר לא ניתן להסיר על-ידי מלטפת flossing לשימוש היומיומי, מייצרת רעלים להרגיז את הרקמה מסטיק, לגרום דלקת חניכיים. דימום ניתן לראות במהלך שצויר בעזרת מברשת, כדי להשתמש שיניים הליך משנה או אפילו באופן ספונטני. בשלב מוקדם זה של המחלה, הנזק ניתן להפוך, כבר העצמות ואת רקמת חיבור להכיל השיניים במקום עדיין לא הושפעו.

Periodontitis: בשלב זה, עצם, סיבי להכיל השיניים במקום לסבול נזק בלתי הפיך. טפסים שקית תחת לקצה החניכיים, שבו לכודים צלחת ואוכל. טיפול שיניים מתאים יותר לב בבית, בדרך כלל, ועזרה כדי למנוע נזק עיקריים. ? מתקדם periodontitis: בזה השלב הסופי של המחלה, להרוס את סיבי ועצם התומך השיניים, אשר גורמת השיניים להעביר או להיות חופשי. באזור העקיצה מושפעות, אם יש טיפול מתאים, ייתכן השיניים להסרת השיניים. כיצד אדע אם יש לי מחלה מסטיק? הוא יכול להופיע בכל גיל אך נפוצה יותר אצל מבוגרים. אם מזוהה בשלביה המוקדמים, ניתן להפוך אותו. ראה רופא השיניים שלך אם אתה מבחין באחד מהסימפטומים הבאים:? האם החניכיים אדומות, נפוחות או רגיש? יש המדמם החניכיים בעת מלטפת או באמצעות שתלים הנהר פלוס? השיניים נראה שיש יותר כיוון החניכיים תחזור בה השורשים? הם מרגישים שינויים באופן שבו לסגור את שיניו כדי באזור העקיצה? האם ניתן יציאה של מוגלה בין השיניים והחניכיים יש? האם כל הזמן, ראו את הנוכחות של רעים או טעם רע בפה כיצד המחלה מסטיק? בשלבים מוקדמים של המחלה, באופן כללי, ניתן להפוך לצחצח נכון, שימוש נכון של הנהר פלוס של שיניים.

בריאות הפה יכול לסייע במניעת היווצרות שלט. ? ניקוי מקצועי שבוצעה על-ידי רופא השיניים שלך או hygienist היא הדרך היחידה כדי להסיר סוג לוח זה קשה, הופכים הטטארים. רופא השיניים או hygienist שלך לנקות את השיניים להסרת הטטארים מעל ומתחת לקצה מסטיק. אם התנאי שלך היא חמורה יותר, אולי לבצע הליך של החלקה של השורשים. הבסיס ריחוף מסייעת לסלק את אי סדירות השורשים שיניים, ביצוע צלחת טנק. על-ידי תזמון חוות דעת תקופתיות, מחלת החניכיים בשלבים המוקדמים שלהם ניתן, עד שהוא הופך להיות הפרעה חמורה יותר. אם המחלה בשלב מתקדם יותר, יהיה עליך טיפול לפועל במשרד.   המחבר המקורי, מקור המאמר.