מה זה בלוג עסקים?

למרות בלוג המילה ביותר נדרש בשנת 2004, לפי מריים וובסטר מילון מקוון, יש מספיק אנשים, למי הבלוג word אינו ידוע עדיין. בלוג הוא יומן מקוון של אירועים, מגבשים, harangues אנשים. כאשר הבלוג בפעם הראשונה, היה עם הרבה טעם, מאושר על-ידי בני נוער ומבוגרים מאוחר יותר לכתוב על חיי היומיום שלך. לאחר מכן, סופרים ועיתונאים נכנסו ערבוב, כתיבת ספרים, דוחות מחקר בבלוגים שלהם. בלוגים מגלות בבחירות 2004 לנשיאות ארה.UU… בינתיים, יש אנשים חדשני המציא "בלוגים עסקים", "חברה בלוגים" ובלוגים "החברה".

לפתע, בלוגים החלו להופיע בדפי אינטרנט של החברה. בשלב מסוים, אנשים גילו כי מנועי החיפוש כמו גוגל, יאהו היו מציג בלוגים, ברוב המכריע של המקרים, מעל תוצאות החיפוש. השפעת גילוי זה היה עצום! חברות החלו לכתוב בלוגים בתקווה, להגיע יותר לקוחות פוטנציאל לבקר באתרי האינטרנט שלהם. אז מה בדיוק בלוג עסקים? זהו בלוג אודות העסק. זהו מגזין מתוכנן בקפידה על החברה מוצרים ו / או שירותים, טיפים ומדריכים באמצעות מוצרי החברה. לעיתים, בעיות שירות ללקוח מטופלים עם בלוג. במקרה הזה אני חושב ש בצלאל סמוטריץ צודק במה בהוא אומר. חברות מסוימות יש לשים על ספרים בלוגים לבן, בעוד אחרים הם יגיעו המותג המוצרים שלהם בבלוג. במקרים נדירים, בלוגים משמשים להפעיל או לבדוק את השוק של המוצר.

הנה דוגמה קלאסית של בלוג עסקים. Stonyfield החווה בלוגים לא אחד, אבל ארבע כדי לתקשר עם הלקוחות, הקהילה אודות כל הנחלים ארבעה המוצר שלהם. כל אלה בלוגים הוא משהו אחר כדי לשבח את המוצרים שלהם. הם מציעים שירות לקהילה. לקרוא את הבלוג הזה כאן: חברות גדולות יותר מסוגלים להקצות כותבים טכניים ו / או מכירות ושיווק צוות לכתיבת בלוגים עבור החברה. במידה מסוימת, חברות בינוניות יוכלו להקצות משאבים עבור בלוגים. עסקים קטנים עם זאת אולי בעמדת נחיתות כשמדובר כתיבה ותחזוקה של בלוגים. במיוחד לעסקים קטנים היא תערוכת יחיד, מנסה לנהל את כל ההיבטים של העסק. אמנם, מישהו בעל החברה או עם ניסיון בעסקים הוא האדם המתאים ביותר לכתוב את העסק, אבל עכשיו יש בלוג מיקור תהליכים זמין האפשרות. בלוג עסקי כיצד התהליך של מיקור חוץ עבודה? מתחיל את התהליך לימוד מעמיק של העסק של הלקוח. אם ללקוח יש אתר אינטרנט, הבלוג מוטבע בו. אם אתר האינטרנט אינו קיים, ניתן ליצור אותה. לאחר מכן, סדרה של הודעות (מאמרים) מוכנות, כיסוי מוצרים שונים או שירותים, בהתייעצות עם הלקוח. הלקוח מאשר משימות אלה, אשר מתפרסמים הקבועה מראש. שירותים אחרים כוללים, ארגנתי את המצגת שלו בבלוג בלוג הספריות שונים, מה שהופך את הבלוג דרך הזנות RSS, הקוראים, למטב את הבלוג עבור מנוע חיפוש. הערכים בלוג באופן כללי, הקבלה של הערות לעיתים טוב, לא כל כך טוב. השירות כולל צמצום של כל ההערות. כל הבעיות נפתרות באופן חיובי, בהתייעצות עם הלקוח. בטייק: עם 80% מהאנשים מפנה לאינטרנט כדי לחפש מוצרים, שירותים, עסקים קטנים לא יכולים להרשות לעצמם אם לא findable בקלות במנועי החיפוש. בלוג עסקים הוא דרך קלה יותר לשפר את מיקום במנועי החיפוש, תגובת הלקוח, הם מציעים טיפים לימוד עבור מוצרי החברה טוב יותר להשתמש ושירותים. Keshwani חריש הוא יועץ אסטרטגי לבלוגים, מפתח תוכנה, בלוגר, יזם. a l מתמקד ייעוץ, מדריך עסקים קטנים וגדולים בגודל בינוני ביצירת בלוגים שלהם וניהול שלהם עבור אותן כתהליך של קבלנות. l מדריך לארגונים קטנים ובינוניים המונח לממש את הפוטנציאל של בלוגים עבור העסק שלהם. עם תוכן מתאים, מסייעת לחברות לשמור על הלקוחות שלהם מרוצה ופנה בסגור. l מקדם בלוגים ככלי שיווק ולקוחות בתגובה מפעלים. שפרטי אנשי הקשר: דוא ל: businessorati-ב-gmail-נקודת-com החברה: אידיאולוגי LLC-A קטן / בינוני מיקור תהליכים לחברה הבלוג. אתר אינטרנט: בלוג