מכתב אזהרה: שימו לב שמאז גדול!

המועמד עבודה יקר: דומה זהבה חשוד גדול הזאב הרע, היזהרו מילה רעה גדולה! אתה יודע את המחלקה. בתאום. עד עכשיו. אמינות, כל דודניו מדבקת! ב שמור לפחות על השומר למעלה, אלה טפילים קטן אשר צייצניים את המכתבים שלהם, כמו ערימה של עץ טרמיטים! לא dejes que. זכור, מעסיקים אנשים רגילים כמו – אתה ואני. הם לא רוצים לנשיאה על מילון של עשר לירות לעבור את מה צריך להיות אות מכסה ברורה, תמציתי. צחי מלאך בהחלט מביע דעה מלומדת. להחליט היום לקיים את המעסיק הפוטנציאלי כאילו היו שני חברים יושבים על כוס קפה. שפה משותפת, מגע של הומור, פרטים ספציפיים לגבי מה ניתן לעשות עבור החברה, מדוע אתה מצוינים עבור המשימה תימשך עוד יותר כל מילה של חמישה דולר לשמוע בדבורה איות הלאומית! לא רק הוא כזה על-ידי כתיבת בזבוז זמן, התוצאה היא לחלוטין בלתי יעיל.

מנהל העסקה סביר לקרוא תפילה ולאחר מכן לזרוק האות – האשפה שלהם תקוות וחלומות עם זה. אל תיתן להיות היעד שלך. כעת לקחת את המושכות על מכתב הסיכום. לבחור מילים כל אדם יכול לזהות ולהבין הכתובה באופן ידידותי זה יביא את האישיות הייחודית שלך לדף. נסה את זה: אני מאוד מרוצה עם החברה שלך. לאחר הביקור שלך באתר, "חיפוש" כי אתה ועובדים אחרים באמצעות הפרופילים שלהם, אמרתי לעצמי, זהו החברה לי. אני עובד קשה, להיות גאים תשומת לב לפרטים.

בבקשה, תן לי הזדמנות לדבר איתך על מה אני יכול להביא (שם החברה) עבור המיקום (שם המשימה). כבר יש לי רשימה של רעיונות אני להוט לשתף אתכם. אני מצפה לשמוע ממך ולאחר מכן לענות לך באופן אישי. לערבב הבאות: "בהתאם החיים הרצ, אני הידור, לכתוב רשימה של תכונות, ולנתח בזהירות" "מאפייני הצורך לשער המטרה שלי, שלי חיבה לסוג העבודה articulates עם המלל קיצוניים באתר האינטרנט שלה עם הנושא," דרושים. "עם זאת, לבקש את ההרשאה שלך כדי להביא את כנס פרטית עם אתה כך יוכל למשוך את תשומת הלב … בשלב זה, אם הוא נכנס כי עד כה, המעסיק למחוץ את שכר, כמו גם כל רעיון ליצירת קשר עמך לצורך ראיון." כיצד להילחם יוצג-WORD גדול רע: לקרוא את המכתב בקול רם. זמן כאשר לשמוע, להרגיש, או לומר מילה או משפט מזדקרות השפה, ארבעה של מוחו, מוסר. שכתוב עד מילים ומשפטים מן הלשון שלך, אתה מחייך. היי זה נשמע טוב! תשוקתו המסך מיקום נקה, לבקש ראיון עבודה. אני תומך עבורך! פתוח בשפה פשוטה היא כה נדירה בעולם העסקים היום, כי מי יכול לשלוט ארץ החלומות ראיון –, העבודה. סוויני ג'ימי הוא נשיא CareerJimmy, מחבר חדש "אות Amazing הבורא". ג'ימי כתב מספר אנשי מקצוע הקשורים ספרים וייחודי שלו בגישה ", מחפש עבודה-תיבת", המאמרים שלו לבצע עבודה מועדפת של מקלט מדיני. ג'ימי מתפרסמים באופן קבוע של חלק האינטרנט הגדול מירוץ אתרים. מי רוצה את הטלפון מצלצל עם ראיונות של איכות תעסוקה? בקר ג'ימי באינטרנט כעת את "אות מצגת" באופן מיידי היום.