מסחר באינטרנט- יתרונות וחסרונות

מהו מסחר עתידיים מקוונים? החוזה העתידי הוא הסכם לקנות או למכור סחורה של תאריך בעתיד. הכל על חוזה עתידיים הוא רגיל, למעט המחיר שלה. כל התנאים בהם סחורה או מכשיר פיננסי הוא יועבר נוצרים לפני המסחר הפעיל מתחיל, כך אף אחד הצדדים בפעולותיה עמימות. מחירו של החוזה העתידי נקבע בבור המסחר או במסחר אלקטרוני של מערכת Exchange עתידיים. האינטרנט מאפשר כעת גישה למערכות מסחר מכל מקום בעולם. זו מגדילה את הנזילות בשווקים והופכת אותם אפילו יותר אטרקטיבי עבור סוחרים. מסחר בעתידיים כל השווקים מבוצע על רקע של תקנה משפטית וכללים שנקבעו על-ידי המרת כל את הסחורות עתידיים מסחר הנציבות (CFTC). בין אם הסחר שלך לוקח מקום בתוך הבור של משא ומתן או אלקטרונית, כפוף אותו תקנות וכללים של הגנות.

יתרונות המינוף עתידיים מסחר מקוון. עתידים לפעול על השוליים, ופירוש הדבר הוא כי לנקוט עמדה רק שבריר של הערך הכולל צריך להיות זמין מזומנים בחשבון של ניצול. עלויות של הנציבות. לאחרונה מצאתי אצל רמי לוי אוזן קשבת . חוזים עתידיים מסחר אלקטרוני אינם מצריכים התערבות אנושית כדי להתאים לקנות, למכור, לעומת בור עתידיים מסורתי. פירוש הדבר הוא כי הנציבות עלויות ניתן להפחית באופן דרסטי, וקורים חיסכון משמעותי עבור הסוחר בתדירות גבוהה.

נזילות. השתתפות וספסרים ופירוש הדבר הוא כי חוזים עתידים הם נוזלית. עם זאת, הצורה של נוזל תלוי האמיתית של החוזה להיות משא ומתן. חוזים עבור מסחר אלקטרוני, כמו ה-E-mini נוטים להיות נוזלי יותר בעוד פוסה המשווקים מוצרים, כגון תירס, מיץ תפוזים ועוד הם לא כל כך נגישים לסוחר השוק יקרים יותר לסחור במונחים של הוועדה ואת ההתפשטות. היכולת לעבור קצר. חוזים עתידיים, ניתן למכור בקלות כמו הם רכשו לאפשר באופרטור כדי לנצל את היתרונות של השווקים נופלים, כמו גם אלה להגיח. אין לא erepunteu כלל כלשהו, למשל, כמו ישנה עם הפעולות. לא ' להירקב שעה. אפשרויות סובלים עששת, מאחר יותר זמן מתקרב תום תקופת בפחות זמן יש אפשרות להזין הכסף. חוזים עתידיים לא סובלים זה, שכן הם לא מצפה תרגיל מחיר בפרט, התפוגה שלו. משא ומתן אוטומטי. העתיד של סוכני אלקטרונית להציע את האפשרות מתכנתים כדי לתקשר ישירות עם תוכנת המסחר שלך. משמעות הדבר היא תוכנה מסחרית באופן אוטומטי בכתב מותאמת אישית זו אסטרטגיה של מסחר ללא כל התערבות אנושית בכלל. במערכת ניתן לבצע רכישה / מכירה של אותות כי עובר באופן אוטומטי הצמח יחד עם עצירות מטרות. מלא כמעט מיידי. עם העתיד של מסחר e יש צורך להתקשר למתווך ולהמתין מילוי של הצמח מסחרי. הזמנות הם ממוקמים בתיק ההזמנות אלקטרונית וממולאים מיד ברגע שהוא מוצא התאמה עבור חוזים נוזלי, כגון emini S & P500 שזו תהיה שנייה. שוות. עם בור המסורתית של המסחר בעתיד מקצוע בפה יש יתרון גדול מעל המפיץ השוק מבחינת מהירות של ביצוע ועלויות. העתיד של מסחר יתרונות כל המשתתפים בדיוק את אותו. חסרונות של מינוף עתידיים מסחר מקוון. זה יכול להיות חיסרון אם מקדם את הסחר עם סיכון גבוה מדי עבור אסטרטגיה בפרט. ניהול כסף תוכנן בקפידה תוכנית חיונית. Overtrading. טבע נקודתית של עסקאות אלקטרוניות של חוזים עתידיים, יחד עם עלויות נמוכות של הנציבות וכפולות חזק יכול לעודד סוחר לנקוט פעולות נוספות אלה נקבעים על-ידי תוכנית עסקית שלך. העתיד של מסחר מקוון מציע יתרונות חשובים עבור הסוחר השוק. עם זאת, תוכנית שהוכן בקפידה של סחר חייב להיעשות לפני שתנסה להזין זה עסקים תחרותיים מאוד. טים Wreford מפעילה אתר אינטרנט המספק מידע ומשאבים עבור סוחרים. טים מספק גם של מאמר המפרט הפיתוח של תוצאות אשר מתעדכנים מדי יום באתר.