סוף העולם

הסוף הוא יותר על מה שאנחנו חושבים. 21 דצמבר 2012 הוא היום ששינה את האנושות כפי שמעולם לא לפני. אם ברצונך לדעת יותר מזין כבר כמעט לתאריך בסוף העולם בשנת 2012 ולאחר היא מסיבה זו אנשים רבים מתחילים להיכנס לפאניקה. אנו יודעים כי תשתית שלנו לא יכול להתמודד עם אסון גלובלי או בקנה מידה גדול, ורבים מאיתנו, אנחנו לא מוכנים למשהו נורא כמו מה שהם אומרים את תחזיות לשנת 2012: התפרצות הרי געש, רעידות אדמה, סערות, שיטפונות, מלחמות, רעב, קרינה חזקה של, צונאמי מדאיגה שינוי האקלים. אנו יודעים כי הממשלה עיצבה קבוצת אנשים להמשך המין שלנו במקרה של סוף העולם בשנת 2012. האנשים האלה נדרש לשמור על הסדר, להחזיק את הכמות המינימלית של החיים, ולוודא כי בני האדם להמשיך על פני כדור הארץ יתקבלו רק. אבל, כמו הנבחרת בודדים יכולים לשרוד עד סוף העולם בשנת 2012? הם יכולים לשרוד…? במקרה של הרס מוחלט of כדור הארץ של פני שטח או פלנטרית הרס, פשוט אין תקווה, אפילו לא לאלה הוקמה על ידי הממשלה בעניין של הישרדות, הרבה פחות עבור כולנו.

אבל במקרה של קטסטרופה גלובלית, זה לא אומר הטוטאלית, אין קרן של תקווה. הדבר הראשון הוא להבין זה פעם באה שנת 2012, עם כל האסונות שמלווים אותה, דרך החיים שלנו יש לשנות. רשתות החשמל שלנו יהיה כבוי, אוכל כבר לא יישמר, יהיה צורך להיות שנקטפו כמו הדרכים הישנות (אם כי הם יכולים לשרוד האקלים), ולא צריכים להיות מבושלים במים (אם יש מים). פרטים יאבדו הטלפונים הסלולריים לא יפעלו, מכוניות עלול להפוך במהרה מכשולים בעיצומו של הבהלה. נוקשה ואנשים סגור, יהיה הראשון למות בעולם החדש. משבר התכנון היא הדרך הטובה ביותר להכין, לדעת לאן לפנות לפני ההתמוטטות תשתית או כבישים עד שהם סתומים עם בבני אדם מנסה לברוח מן הערים.

זה יהיה גם חשוב ללמוד אילו מצרכים לאסוף, ואיך לשרוד בלי הסטנדרטיים. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא חלק קבוצות הישרדות, בהתבסס על אלטרואיזם. כמו הפילים לעבוד יחד כדי לתמוך אחד בשני, להגן על עצמם מפני סכנות מבחוץ. אתם חייבים להבין, זה, למרות השנה 2012 נראה מרתיע, שאם אתה יכול לשרוד דרך ההשפעה של האפוקליפסה (השמש פעילות, Planet X או האקלים השינוי), הסערה יהיה לאורך זמן. לשימור חיי האדם וידע, דברים יכול לחזור איזשהו צל-צלו של מה זה היה, אבל עם חזון חדש, הרבה יותר קשוב, ועם ההבנה שאיננו מאסטרים של היצירה הזאת. בני המאיה, מי הם היחידים אשר לוח שנה מסתיים ב 21 בדצמבר 2012, ראה את הסוף המתקרב של המחזור עם החגיגה, על ידי לידתו של עידן חדש. סוף העולם 2012 גישות, מידע נוסף על היום הזה, איך להכין: