סיבה נוספת יותר להיות ברשתות חברתיות

נוחות כך החברות יהיו ברשתות חברתיות, לא רק עובר דרך שאלה של הצגת חלק משתמשים, נוכחות בקהילות הרלוונטיות, בניית מוניטין באינטרנט, הם גם להשתתף פורטלים אלו הפך הטכניקה היעילה ביותר של. זוהי כך בשל תכונות שפותחו לאחרונה של מנועי החיפוש, מאז כמה חודשים הם אינדקס ערכים ברשתות החברתיות בזמן אמת. עבור סיבה זו, כל מה אנשים ציוץ או מניחים אותה על הקירות שלהם בפייסבוק, לדוגמה, הוא מיד אינדקס על-ידי גוגל, יופיעו ב- SERPs (דפי תוצאות מנוע החיפוש). וזה מה כל מה שאנחנו עושים SEO רוצים: מופיעים גם מעל התוצאות הטבעי של מנועי החיפוש. אבל פונקציונליות חדשה זו יש גם צד סקיני. כמו ערכי אינדקס בזמן אמת, לאחר הפריט לא פורסם על הרשתות החברתיות, הם מאבדים את המקום שלהם במקומות הגבוהים ביותר. זהו עוד גורם נוסף על ידי ה השתתפות ברשתות חברתיות, לא ניתן ספורדי, אשר חייב להגיב על מדיום קצר, תוכנית אסטרטגית לטווח ארוך. הגענו קטרי השאלה ניתן לעשות קידום אתרים ללא קשר ברשתות חברתיות.

נראה לי כי שאלה זו דומה כי החקלאים העתיקה לפנינו את הופעתה של דשנים תעשייתיים: אנחנו צריכים להשתמש בהם כדי לשתול זרעים שלנו? אחרי הכול, בני אדם יש את אדמות מעובדות במשך אלפי שנים, ללא כל סיוע כימי, המין האנושי הצליח שיאכילו מגידולים אלה. ואז למה להתחיל להשתמש בהם כעת? השתתפות ברשתות חברתיות הוא הכרח, באותו אופן לפני חמש שנים היה צורך לבצע קידום אורגני עבור מיקום באתר. פשוט, הוא כלי חדש, שיש להשתמש בו אם רוצים יש יתרון תחרותי הדורשים העסקים שלנו. לאחר מכן, צריך להכשיר אותנו באופן קבוע בסוג זה של טכנולוגיות חדשות, ללמוד כיצד להשתמש בהם כדי לקבל מהם התועלת אפשרי. זהו, למעשה, שינוי תרבותי. שינוי זה בגישה אל העסק, יהיה קשה יותר פחות מורגלים Web 2.0 הוא מי צריך לקבל החלטות אסטרטגיות. בהחלט שווה ההעברה מאמץ סגנונות תקשורת מוסדי, ערוצי שיווק לרשתות חברתיות. המדידות האחרונות מראים כי יותר מ- 70% של משתמשים ספרדי המשתמשים באינטרנט, שייך לכל רשת חברתית.

במדינה הזאת, המציאות מראה כי כמעט 62% רשום על פייסבוק, כמעט 21% ב- Tuenti. ולא רק זה, אלא כי גדל זמן ממוצע השימוש של רשתות חברתיות. זהו אז ברור, כי הפעילות המקוונת שלנו חייב לאשר קבלת השפעה כזו על שינויים בהרגלי הצריכה. הסיבה מאמצים האולטימטיבי של SEO מבקשים גם תנועה יותר, מלא יותר. ויש הרבה של הצרכנים בשוק נישה כעת ברשתות חברתיות. אם אתה אוהב פוסט זה וברצונך למקם אותו באתר שלך, באפשרותך לעשות את זה בצורה חלקה, בתנאי מצטטים כמקור