עוגת פירות

אם היא עוגת פירות במשפחה שלכם? לפני הרמת הגבה, אני מציע שהמשך לקרוא כדי לגלות למה אני מתכוון. עוגת פירות יש מתפתה העולם במשך מאות שנים. כאשר תיקח עקיצת של בייטינג השפתיים, יחוו את הטעם של התרבות, המסורת של השמאי. עוגת פירות אני מציע יהיה אידאל, עם תוכן גבוהה של פירות ואגוזים ביחס המיסה. תוכלו ליהנות תוכן צרפתי עשיר של דובדבנים, שקדים, אגוזי מלך קליפורניה, אננס, קליפת התפוז, הלימון. כדי להפוך אותו לעשות יותר תיאבון קצת את המותג ואלכוהול שהוספת לה? המממ, מרתקת, ויקרה מימין? אם ברצונך לעבור חזקה ארומה וטעם חדה יותר, ואז ליהנות גירסה כהה יותר של עוגת פירות.

עוגת פירות שחורים מכיל מוחקת תאריכים, דובדבנים, אגוזים, סוכר חום, מולסה. אם אתה אוהב את הטעם עדין, ולאחר מכן אתה יכול ללכת עוגת פירות אור. טעם עדין מיוחס הנוכחות של סוכר צימוקים granulated, הזהב, אננס, במשמשים סירופ תירס בהיר. כאשר אתה ללכת ברגל ומסעות, להכניס בתיבת הפשטידות פרי. חברים אני אוהב אותך כל כך.

עוגת פירות הטובה ביותר, היא היא נוטה האחרון חודשים הם עדיין לשמר את טעמו פנימית. שמחה להכיר העוגה פרי יש נטייה להקפיא היטב. עם זאת, הוא אידיאלי יש מרווח זמן של חודש לפני לקפוא. מספיק ללמד אותו. כעת אנסה עם עוגת פירות. מי אמר "משלך זמן מתוק ' חייב אמר ביחס טארט פירות." קודם כל אני הולך להכין אגוזים, פירות. לאחר מכן אני הולך לשפוך את הנוזל לשימוש על-ידי אותם. תן לי לשמור את תערובת גם מכוסה על-ידי שניים או שלושה ימים. מצטער לגרום לך להמתין, אבל אם תרצו מתוק ונעים, תצטרך להרוג את הזמן. בסדר, אז אני להכין את הבצק, אופים את העוגה. יש לי לזכור כי יש עוגת פירות מבושלים בטמפרטורה נמוכה. ניתן לצפות את פאן עם נייר waxed כך הצדדים של העוגה לא לשרוף. אתה רואה שהעוגה פרי כרוך ארוך בישול. כאשר אתה מסיים, באפשרותך לקחת את העוגה בודק והכנס אותו במרכז העוגה. אם אתה רואה את זה הוא טחובים, תערובת לא ולאחר מכן אתה מוכן פופ שכלי בפיך. ניתן לחשוב כמו עוגת פירות צלחת של חג המולד אופייני. אך, כפי שאמרתי קודם, עוגת פירות יש מאות שנים של מסורת מאחוריו. האם ידעת כי במהלך המאה ה-13, פירות יבשים התחילו להגיע ב אנגליה, פורטוגל ו המזרחי של הים התיכון? במהלך החצי השני של 1700, אנגליה מבוזרות פרי פרוסות עוגה לנשים ששר carols חג המולד. עוגות פירות שימשו לעתים קרובות בחגיגות שובו של המאה ה-18. הוא נשאר מותאמת אישית באנגליה לאורחי החתונה למעשה לשים פרוסת עוגה פירות כהים מתחת לכרית בלילה לחלום עם האדם עומד להינשא. אם ברצונך לדעת החברה עוגה העתיק ביותר של פרי בארצות הברית, אז אני מציע ביקור קולין במאפייה ברחוב, Corsicana, טקסס. הוא נוצר בשנת 1896. ההשפעה של העוגה פירות כבר במהלך השנים, העתיק של משפחת בבית בשם עוגת פירות. אז עכשיו אתה מחליט, אשר היא עוגת פירות ידידותי ומוערך בבית? נינה רומנוב האם ברצונך ללמוד עוד אודות עוגות? צריך רעיונות של תמונות עוגה, toppers של העוגה או חומרים אחרים? בקר