עידון מקיף של VAZ 2107 ולא רק

VAZ 2107-המכונה באופן קבוע שלח חזרה לצורך תיקון. אם בין כלי הרכב זכה בפרס "2009 שנה כוונון, ההימור-Zhiguli ניצח זה הכותרת? ולא ללא כוונון נכונה . המכונית לא הייתה לעבור ביסודיות מהמורות הרוסי. אבל בגלל כמו שלנו ברכב המקומי כדי לסיים את מה שוב ושוב. חושב כוונון VAZ מוגבלת רכיבי עיצוב חיצוני אור? . וויט! כל ברכב המגרעות לנהל לתקן את עצמך, זה מכוונן את השמשה הקדמית, מגנטי נעילה הכפפות מחוזק ההשעיה, התקנה של מפעיל חשמלי עבור עורק או "הו, מה" הקרבורטור עבור Vaz 2107. להשקיע בפיתוח מחדש קלאסיקות VAZ נשמתו וגאווה אישי קטן, וקבל על חלקים סטיילינג נחמד מתחת למכונית החביבה. ניקח לדוגמה, את המערכת האופטית.

צבע סגול- המגמה של שנת 2009, וכי של שלך קדמי Zhigulenka יכול לכוון את האופנה היום תודות נימות ksenonu בכל מקום. אפשרות מעניינת נוספת של כוונון אורות ערפל VAZ-התקנה איכות (stress) המילה!). באופן כללי VAZ 2107 הבעלים יכול הרבה מילים רעות לומר על קנייה מנורה אנטי ערפל הסינית, אשר לא עבר את מבחן הזמן: lopalos זכוכית מחום או לחץ קל, חולף temneli מחזירי אור, וכו '. והנה ביותר ברכב תושייה למצוא איכות פנסים הפולני WESEM, שמחירו הוא זול יותר. Filed under: דובי אמיתי. רוצה לדעת איפה ואיך? ברוכים הבאים לאתר של VAZ 2107. היבט חשוב של כוונון VAZ-עידון של מושב הנהג.

? כמה דקות לא נעים זה הכסא הוא מסוגל לספק את אדונו, אפילו הולכי רגל. במיוחד אם המכונה עובר בירושה מהבעלים הקודם. אז, "גורו" כוונון VAZ באמצעות פוליאוריתנים, מוצרי פוליאוריתן פיסת הלבד ודבק "רגע" יכול לקחת משהו נס ולהפוך למושב הנהג שוב ככל האפשר. סוף, מה רוצה להזכיר בתוך הכתבה על השלמת VAZ קלאסי-היאבקות רעש מנוע אפקט. במקרה זה צריך לעזור התקנת הידראולי. שמתי לב כי המכוניות לאחר הכללית כוונון לנדירה כועסים הכישלון של בעליהם. אז אם יש לך שבר VAZ, תיקון זה, ואז מיד-כוונון, כוונון ואת כוונון שוב!