עלייה של מסת שריר באמצעות ההכשרה של פיתוח גוף פיזי

הגוף הפיזי הוא, הוא אמר נפוץ זה משמעת סולו, פעילות שבה הפרט יש את כל האחריות לגבי אותם מקדמות או הקיפאון. למרות שייתכן ויהיו הרבה השפעות חיצוניות או תיחום מוטיבציה, כמו גם תוכנית משקולות, לך יש את האחריות הסופית עבור נהיגה הדרכה, צעד אחר צעד לעבר מטרות הראשונית או שונה לאמן את השרירים. ההשפעות חיצוני אין כל תפקיד. בכל פעם שרירן מעריך את ההתקדמות שלו, הוא או היא לא מחפשים כל תירוץ לא השגתם מטרות או לייחס את ההצלחה גורמים חיצוניים. זה לוקח לאדם להצליח או להיכשל בפעילות של פיתוח גוף.

המפתח אזורים שבהם בנאי של הגוף קובע שני ההצלחה או הכישלון בתוכנית של כושר נבדק בקצרה להלן. הראשונה היא הקביעה אישי. ?como הרצון להשיג את המטרות של פיתוח גוף נוצר ב ? ? האם ?cuanto מוכן, מוכן לתמוך בתוכנית אימונים ?que קורבנות מוכנים לבצע להשגת היעדים שלהם של פיתוח גוף? ניתן ליצור ?que לעזוב את תוכנית פיתוח גוף? התשובה לשאלות אלה יעזור לך לשפר את הרמה של נחישות ומאמץ האימונים. שנית, עקביות מסמל משקולות יקרי התוכנית מיועדת לך. בכל פעם מעט התקררות מכה אותו, הוא לא שוכח ההדרכות? לעשות אם העבודה דורשת שעות נוספות, ?no להקריב את הפעלת במכון כושר או הזמן טלוויזיה? המושב של כושר יותר חשוב לך זה התשלום של תוספות שעות או תוכנית טלוויזיה המועדפים? ?Suele החיבורים להדרכה השכחה, למרות שיש זמן עבורם? ?Es אימון פיתוח גוף דיאטה ופעילות גופנית משטר עומס, כאב להתמודד או הזדמנות להנות? שאלות אלה תעזור להעריך את ההתמדה שלה בתוכנית של פיתוח גוף. עוד רכיב המפתח היא הגישה, משולב עם תוכנית משקולות מופנית.

גישה חיובית, לאדם יש לראות ולהאמין האפשרות להשיג את היעדים שהוגדרו ככל האפשר, זהו תנאי הכרחי להצלחת עלייה המונית פיתוח גוף ושרירים. יחס שלילי מקטין את האפשרויות של השלמת תוכנית אימונים. אם אדם שמאמן פיתוח גוף לוקח אחריות על החינוך שלו, הגישה, מוטיבציה, ואז ההצלחה או הכישלון שהצטברו הימנו, הופך אחריות. בסופו של דבר, ההצלחה או הכישלון בתוכנית אימון משקל היא אוטומטית-determinado. אם אתם מחפשים באמת להגדיל את מסת השריר של צמיחה מהירה ופשוטה, מקבל. אני מקווה כי זה עוזר.