עסקים ופגישות

אני ישנתי, חלם כי החיים הייתה שמחה. התעוררתי וראיתי כי החיים היה שירות. מוגשת והבנתי כי השירות היה שמחה רבינדרנת טאגור בפגישות דן החברה כולה כדי לדון בכל היבט צריך לנתח, להעריך, או להיכנע המיקומים המשותפים החדשים בו משאבי אנוש תפקיד מכריע. העובדה שאי אפשר לברוח מזה, להיפך, זה נותן את ההזדמנות מתקרב, רעיון משותף, להניע האנשים, אתה רואה כמה חשוב כי הם עבור החברה, ודאי עבור מי שמעוניין בשמירה על האקלים הארגוני אוהדת לא חייב להיות להזניח היבט זה שאדע ניהול וניהול לקבוע מתי ערבה פגישה, בעוד היא חייבת להיות מעורבים, כיצד לפעול. יש לשמור על רעיון המרת איש קשר, חיובי, להאזין הדעה של כולם, יודע כיצד לנהל כראוי את ההון האנושי, שכישרון כי יש לתת דרך פעולות לקדם התנהגות ארגונית, פרודוקטיביות של החברה, ומעל לכל, לחזק את רוחו של החברות עבד עבור החברה.

(ה) אינטגרציה עם הבוסים שלהם צוותי עבודה. לשקול את כל האפשרויות, היקף ואת ההשפעה של הפגישה, אנחנו רוצים ללכת עם זה ואיפה מומלץ לכנס את זה רק כאשר אתה בטוח שזה יהיה כלי בסיסי כדי להשיג את המטרות כי לקידום המטרות של החברה, המשימות שיש לבצע, כל מה שלב לשמירה על האקלים הארגוני אוהדת. עליך לשקול פגישות כמו לעזר רב לטובת ייעול תהליכים. במכתב בנושא זה שפורסם על ידי המועדון של היעילות, מצויר, כלומר לקחת בחשבון כי בעולם העסקי יש דרכים רבות לקיים משהו: וואי, שיחת טלפון, דואר אלקטרוני, דו ח, פקס וכדומה. המפגשים אינם אלא עוד אחד ביניהם. לכן, לפני שתחליט לעשות פגישה, היא מתאימה לקבוע אם הוא הדרך הטובה ביותר כדי להשיג את המטרה המוצהרת. השאלה היא מדוע יש פגישה? עליה הוא נקודות כי החלטה זו תלויה במספר גורמים, הצורך להיפגש.

האפשרויות הן רבות:-צריך להפיץ מידע שיש לך או, להיפך, קבלת הזולת. -זה הוא פתרון סכסוך פנימי או התפצלות של תצוגות. -אתה צריך לקבל החלטה כי הרוב חייב להעריך ולהסכים על. -אתה רוצה לטפח את רוח הצוות. -אתה צריך לוודא כי הצוות יש פירש פרוייקט. -הוא רוצה להסביר ופתרון הספקות בנוגע לשימוש של מחשב חדש. -אתה רוצה לשנות את הקריטריונים של אנשים מסוימים ביחס בכל עניין. -אתה צריך תגובה מיידית על בעיה. -אתה רוצה לשכנע לקוח להשתמש בשירותים של החברה שלך. לעתים, הפגישה היא הדרך הטובה ביותר לטפל כמה צרכים אלה, בעוד אחרים אינם עושים זאת. במקרים רבים יהיה מספר האפשרויות, לפי הנסיבות מסוימת, מצב שאתה מעדיף את המצב עבודה. אם יש לך להפיץ מידע, למשל, תוכלו לבחור לישיבות, מזכר או דו ח, בהתאם לסוג הנתונים. אם הוא רוצה לפתור סכסוך פנימי, מומלץ להתקשר אלה המושפעים – אחד אחד – כדי לסלול את הדרך. החלטת הרוב ניתן להשיג על-ידי כינוס פגישה כדי לבקש ירימו ידיים, הזמנה בדואר או באמצעות הטלפון, אם הבוחרים ידוע מראש על השאלה; אבל אולי גם צריך לדבר על זה. הוראות דרך ידנית, אך מהות הנושא יכול להקנות אולי המתחייבות פגישה הסבר. כדי להשפיע על הדעות של אנשים אחרים עשויים להיות מתאימים כדי לכנס פגישה, או אולי עדיף לנסות שוב בשיחות נפרדות. ההצעה גם נכתב מאויר באופן בולט יכול להיות יעיל עבור לכידת לקוח כמצגת מילולית. מצד שני, אם הוא רוצה לקדם את רוח הצוות, הפגישה הוא אולי הכלי המתאים ביותר. בהחלט, הניהול להיות מלא מזוהה עם התפקיד שלהם משאבי אנוש כי הוא אשר מלווה אותו בפרו הניהול שלו לזה טובות לכולם, עליך להבטיח שילוב טוב, לכידות, לשמור על מוטיבציה, שלו צוות, שקול דעתם, לקחת את זה בחשבון כל ההחלטות אשר favours כל. חייבים לנצל את הפגישות, מכיר אותם נהיגה, כך אלו פרודוקטיבי, הם מתוכננים היטב, מסודר, הימנעות כל אלתור לא לאבד זמן, או לצאת כדי demotivation. להיות נוכח, נכון מאוד כאשר הוא אומר, כי צריך להתקיים לא רק על-ידי העובדה להצטרף או מכיוון שהיא נמצאת בלוח השנה, מכיוון no0 זה מועיל,