עצות להקטנת אזור טביעת רגל אקולוגית

טביעת רגל אקולוגית, היא כמות משאבי הסביבה העושה כל אדם או קהילה מסוימת. מחוון זה הוא התשובה סדרה קצרה של שאלות אודות שלהם הרגלי הצריכה, מקור מזון, דור פסולת, הערכה גסה של הקרקעות הצורך לשמר את הקהילה למקום מגוריך. לפחות 4.5 דונם של אדמה ראויה לעיבוד זמינים עבור בני האדם על כדור הארץ: ב ארצות הברית, טביעת הממוצע הוא 24 דונם. ברור שקיים הפער בין שימוש הקרקע ומשאבים. מסיבה זו, מאמינים רבים פעילי איכות הסביבה במדינות מפותח יותר הכלכלות חלה חובה להקטנת טביעת הרגל האקולוגית שלו כך לדורות להמשיך משאבים המנצלות את האקולוגיה של הפלנטה.

אזרחים גם לסייע להפחית את טביעת הרגל האקולוגית של דרך בודדים. יחסית קל יותר לבצע כמה שינויים קטנים אשר לצמצם את טביעת הרגל האקולוגית. אם אתה אתה מוכן להשקיע יותר זמן ואנרגיה, באפשרותך להפחית את טביעת הרגל האקולוגית עוד יותר. השלב הראשון הוא כדי לגלות מהי טביעת הרגל האקולוגית שלך. לחץ כאן עבור חיפוש רלוונטיים \"טביעת רגל אקולוגית\" באת מנגנון החיפוש של האינטרנט המועדפים עליך, יש למצוא אתר שיסייע לך לחשב את טביעת רגל אקולוגית עם סדרה של שאלות קצרות.

אם אתה מעוניין לראות כיצד שינויים קטנים לעשות את ההבדל, לענות על השאלון עם מנהגיהם רגילה ושים לב זהירה של התוצאה. לאחר מכן, שינויים קטנים באורח שלך. אחת הדרכים הראשי כדי להפחית את טביעת הרגל האקולוגית היא כדי לשנות את אופן השימוש באנרגיה. אם אתה שוכר בית, לקנות אור שמירת נורות, ולנסות לזכור לבטל אלקטרוניקה כאשר הוא אינו בשימוש. קבל ומתי לקנות מכשירי חשמל, לשקול רכישת גז תנור, מקרר יעיל יותר או על בסיס בגז חמים בוילר. מכונות כביסה של יעילות גבוהה יכול גם לסייע להפחית את כמות האנרגיה בו נעשה שימוש בבית, יהיה שלך שטרות כלי זולים. אם אתה בעל הבית היכן הוא נמצא וברצונך להפחית את טביעת הרגל האקולוגית שלך, באפשרותך לחפש מקורות חלופיים של אנרגיה כגון פאנלים סולריים, טחנות רוח. כעת, עליך גם לשקול אסטרטגיות כדי להפחית את טביעת הרגל האקולוגית מחוץ לבית. התחל על-ידי שימוש בתעבורות הציבורי של העיר או את מקום מגוריך, לעתים קרובות גם יכולים לרכב על אופניים כאשר הם לנסיעות קצרות. נסה ללכת במקום נהיגה. לגבי המזון שאתם אוכלים, מלבד היותו טוב יותר לסביבה, רכישת מזון מקומי תואמת גם בכלכלה המקומית. כדי לצמצם עוד יותר את טביעת רגל אקולוגית גם אתה יכול להיות שיעזרו היישום של ר' שלושה לצמצם שימוש חוזר, המיחזור.נסה להפחית את כמות המשאבים בהם נעשה שימוש על-ידי רכישת פריטים עם האריזה מינימלית, להימנע המוצרים אינם עליך להשתמש. שימוש חוזר של ריק מכלים, מינוף בחנויות יד שניה, למצוא דרכים יצירתיות כדי להעניק חיים חדשים חפצים עתיקים. לבסוף, החשיבות של חביות של רכיבים לא רצויים ייתן לך את האפשרות להשתמש בחומרים מזיקים פחות עבור הכוכב. כדי לצמצם את טביעת רגל אקולוגית אף יותר, חשוב שינויים קיצוניים יותר באורח. נסה לחיות בבית קטן יותר, או לשתף השטח של הבית שלך עם אנשים נוספים. מצד שני, שינוי הדיאטה: חיים הם הרבה פחות יעילה יותר צמחים ומוצרים דורשים הרבה יותר אנרגיה כדי להיות מיוצרים, נלחם מעט גם בסכנת הכחדה של מינים הנמצאים כעת במצב קריטי. אם תבצע שינויים קטנים או גדולים כדי להפחית את טביעת רגל אקולוגית, היא תהפוך באמת את הבדל. הצגת אנשים אחרים כמה קל, וכך לעודד אנשים כדי לצמצם את עקבות רגליים אקולוגית משלהם, יוביל מופחתת צריכה באופן כללי. עוד אתה יכול נראה קשה בהתחלה, השינויים שכבר הוזכרו הם לעשות שינוי חיובי בהכמות הכוללת של המשאבים הזמינים על כדור הארץ, היא תהפוך חיי אדם יותר בר-קיימא. סופר, מקור המאמר המקורי