עשה את החוק, עשה את המלכודת

אין שום תירוץ עבור הפסד לעקוב אחרי מישהו. היום, בזכות הרשתות החברתיות באינטרנט, כל אחד יכול לשמור על קשר עם חברים ומכרים בין המרחק המפריד אותם או הפרש הזמנים בין אותם. דוגמה לסוג זה של דפים Tuenti, רשת חברתית נוצר בינואר 2006 על ידי סטודנט בצפון אמריקה מבוסס כרגע מדריד (ספרד), Zaryn Dentzel, שהיה בתחילה רק ביים באוניברסיטה ציבורית, אבל ראיתי למוצלח כל כך. ניסיתי להגיע, היה פתוח לכל מי הייתי רוצה להשתתף לפי הבקשה הזמנה. זהירות, החבר משתמש עכשיו, זה יתרון כי אחד ניתן למצוא ולמצוא אחרים מבלי לזוז מהבית? מסוכן חשיפת מידע אישי משתמשים רבים? אתה מקבל לאבד שליטה מעל יכול לעשות במה שהם אחרים עם הזהות שאליה אנחנו משקפות הרשת? במקרה של מרתה de el Castillo חשף כי לפעמים השליטה של תוכן ברשתות אלה הופך להיות בלתי אפשרי -. מפתיע- אפילו היוצרים עצמם, כפי שקורה ב- Tuenti. עם זאת, לפני לגנות את המדיום המדובר ולעשות כי אירועים טרגי כמו הסוף שם קודם לכן להיות בהמולה תקשורתית, כדאי לשאול מה קרה ונראה איפה המגבלה מבחינת הפרטיות של המשתמשים.

וזה, כי למרות התקשורת יש חובה לתת סקירה כללית של החדשות, זה אסור לשכוח פרסום ברשתות חברתיות חייב לשמור על אופיו פרטית, לא להצמיח ההצגה של תוכן לגורמי צד שלישי ללא הסכמתך, ללא קשר המטרה להיות מושגת. מסיבה זו, זה לא מפתיע כי Icaro Moyano, מנכ ל Tuenti, והצוות שלו כבר נקטה צעדים כדי לנסות לבלום את התופעה החברתית הפך המקרה. מבוסס על הרעיון הזה, זה אסור שיישכח כי האינטרנט הוא מדיום הדורש פקד לגבי התוכן שלהם, במידת האפשר, את תנאי השימוש. בדיוק מסיבה זו, הפתרון כדי להימנע בהשלכות ו תוכלו לנצל את היתרונות הרבים המוצעים על ידי החברה רשתות מורכבות של עשיית צריכת והשתתפות אחראי להם. בזכות יוזמות כגון החגיגה של היום הבינלאומי של האבטחה באינטרנט או מעורבות של מזכירות המדינה של תקשורת, עבור החברה המידע של משרד התעשייה עם הקמתה של Chaval.es, זה משהו שיש לו יותר ויותר לתוך חשבון זה, אמנם לא מסוגל לסיים את הבעיה של הפיכה זה יעזור כדי להילחם. זה כן, למרות כל האשמה, לא להתעלם התוצאות המרשימים שהיו לי לבוא לאור מקרה של marthas אז Tuenti, המנהיג של רשתות חברתיות מאז 2008, יש לו לשים את הידיים כדי לעבוד על חיזוק על התמתנות של הודעות פרופילי זה נעבור על המעיים שלהם.

Tuenti, צורה אחת של פרסום אם רשת חברתית יכולים לתרום באופן שלילי בתקשורת בנושאים כמו הטיפול הקודם, זה גם נכון כי רשתות כאלה הפכו עתה עוד דרך פרסום. זו הסיבה Tuenti לא נעלם מעיניהם בעולם הפוליטיקה, ויש כבר מנהיגים רבים שעושים שימוש פלטפורמות חדשות כדי לחשוף את הקמפיינים שלהם. דוגמה לכך הוא המנהיג של המפלגה הפופולרית, מריאנו Rajoy. בתחילה קיימה את המרחב שלהן בפייסבוק, ואני לא רצה לפספס את ההזדמנויות המוענקת Tuenti, כך גם נוצר פרופיל רשת זו של בחירות כדי להגיע סטודנטים. גם, לרגל את פורום פתח של PP, המפלגה בשימוש רשתות אלה כדי לארגן "quedadas" שבו האזרחים יכול לבצע הוא תמונות איתם פוליטית. נוסף של המשתמשים המפורסם ביותר ברשתות אלה הוא ברק אובמה. הנשיא החדש של ארה ב הצליחה להשתמש בטכנולוגיות החדשות כדי לקדם השתתפות עם האזרחים ליצור קשר קרוב עם חסידיהם. ראש הממשלה, חוסה לואיס רודריגס ספאטרו, Llamazares גספר, הם דוגמאות נוספות בעולם הפוליטיקה זה הצטרפו רשתות אלה. בנוסף, זמרים כמו דויד ביסבל, מרתה S?nchez את Chikilicuatre רודולפו ידועים יש פרופילים באתרי אינטרנט שונים איפה לתלות את התמונות והערותיהם. אז, אנו יודעים כי Tuenti (כמו שאר הרשתות החברתיות) מציע הזדמנויות וכלים רבים כך שהמשתמשים יכולים לקיים אינטראקציה עם אנשים אינטרסים דומים, אבל אנחנו גם יש לקחת בחשבון כי על פלטפורמות אלה יכול להיווצר לזוג של מפורסמים. אנשים רבים רשומים עם פרופילים מזויפים, להעמיד אנשים הידועים בשם זמרים, דוגמניות, אפילו חברי מלכות, כמו במקרה של נסיכת אסטוריאס, שבו יש כמה פרופילים בפייסבוק. במידה כזו היא נפוצה פרקטיקה זו, אשר, על פי Moyano עצמו Icaro, הגרסה של תוכן הדפים של חברי הרשת שלה מתמקדת לזהות, ודא ולסגור פרופילים מסוג זה. רשת של רשתות עם הופעה שהחלה בשנים הראשונות שלהם של ההיריון של תיאוריה שש מעלות, רשתות חברתיות מאוחדות היום מלא, הם הדוגמה יותר ברור, בטון המושג web 2.0. עם זאת, Tuenti אינו היחיד. פייסבוק או מייספייס בתקנון, ספרד, חלקם של המפורסמים, בשל הקבלה הגדול שיש להם מבחינה חברתית, פלטפורמות אלה ממשיכים לצמוח יותר ספציפי. LinkedIn, לדוגמה, היא רשת חברתית שמטרתה העסק ומאפשרת חילופי ידע, רשמים עם אנשי מקצוע שונים. רשת המוקדש תרבות, מוסיקה וספרות Dejaboo, כאן תוכלו לפגוש אנשים אשר חולקים את אותם אינטרסים. Badoo, מצד שני, היא רשת זמין בשפות 16 ומאפשר לך לפגוש חברים חדשים ולשתף חוויות.