פירות יבשים

אגוזים הם הבסיס של הדיאטה הים תיכונית, ולכן הם בריאים מאוד מאוד recommendable, שכן הם עשירים ברזל, ויטמינים, סידן, חלבונים, בנוסף לצרוך אותם ומפחיתה את הסיכוי של מחלות לב וכלי דם. הם מתאימים גם מאוד כי בעת שהוא עשה מספיק פעילות גופנית, מאז הם מקור של אנרגיה מיידית, גם המנה הטובה ביותר בשל תוכנו תזונתי גבוה. הם יכולים לשמש גם מאוד מגוון מנות, מנות ראשונות, סלטים, קינוחים… כעת, עבור ספור כמה אגוזים הידועים ביותר: שקדים שקדים הם, כפי שרומז השם שלהם, פרי עץ השקד, אנו יכולים למצוא אותם בדרכים שונות: עם העור, קילוף, מטוגן, צלוי, הקרקע, קצוץ… ניתן גם למצוא מרה שקדים, אשר לא אכיל, על-ידי לוגיקה, מריר, אך משמשים לעיתים קרובות עבור הכנת עוגות, פסטה ורוחות מסוימים.

ויטמינים אחרים אשר הם עשירים בסוגים שונים של ויטמינים (ויטמינים B5, B6, B17) B, הוא עשיר שקדים היא D או חומצה פולית, תיאמין, הריבופלאווין, ניאצין ויטמין E; יש גם מינרלים חיוניים מעטים, ביניהם הם מגנזיום, זרחן, אשלגן, אבץ, סידן וברזל. קשיו אגוזים וקשיו הפרי של העץ של אותו שם, הידוע גם בשם קשיו, קשיו, קשיו, לפי המדינה בה אנו נמצאים. בדרך כלל, אנו מוצאים אותו מטוגן, אבל גם אתה יכול לקבל יבש. הם משמשים לעתים קרובות גם במטבח, לקישוט מנות. הם מכילים תכולה גבוהה של ויטמין C, כמו גם ויטמינים B1, B2, B5.

אגוזי לוז אגוזי לוז הם פרי אגוזי לוז פרי מריר. על-ידי שלה תכולה גבוהה של ויטמין E, קיימת עזרה אשר יכול לעמוד יותר זמן enranciar. והן קלופים, צנובר בדרך כלל קלוי, אתה יכול למצוא עם מעטפת, קציר הסתיו, בדרך כלל מומלץ מכיוון כי חורף, אלה קמט, כיווץ, לקחת צבע כהה יותר, אך ניתן לאכול באותו אופן. הם עשירים כמו תגובות, בויטמין E, בנוסף תיאמין, ניאצין, ריכוז גבוה של זרחן, סידן, אשלגן. מומלץ מאוד להוריד כולסטרול, כפי שזה קורה כמעט כל אגוזים. בוטנים בוטנים הם פרי צמח ממשפחת אפונה, להיות מודלו למצוא בדרך כלל נפגע בהפגזה מלוחים, אך ניתן למצוא אותו גם עם מעטפת, קלויים או טבעי. הוא קיים גם באמריקה, חמאת בוטנים, וכן ניתן למצוא גם זה פירות, שמן רך וקל. הם עשירים בויטמין E, ויטמין B2, ויטמין B1, מגנזיום, ובמידה פחותה הוא מכיל גם: ברזל, זרחן, נחושת, גופרית, נתרן. שזיפים מיובשים שזיפים, במקרה שלנו; כמובן, הם הפרי של השזיף, הם יכולים להיות משני סוגים, עצם-, ללא עצמות, אלה האחרון הם המתאימים ביותר לשימוש במטבח, מאז לא לקחת עצם מונע עצם במנות שנמצאו. הם שיטה יעילה ביותר, טבעי כדי לשפר את תנועת מעיים, שכן הם בעלי אפקט מדהים משלשל עקב תוכנו גבוהה ב סיבים; מומלץ בחום על-ידי תכונה זו. אגוזי מלך הם פרי אגוז, אנו יכולים למצוא אותם עם מעטפת או כבר קלוף. לסייע במניעת מחלות לב והם פרי מומלץ ביותר להפחתת כולסטרול, עם תכולה גבוהה של חלבון, ויטמינים A, B1, B6, חומצות שומן אומגה 3, יסודות קורט, לציטין ושמנים. הם יכולים גם לשמש סלטים המשלב את אלה עם גבינה. Sprockets sprockets הם פרי אננס לייצר עצי אורן והם בנוסף מרכיב חיוני של המטבח הים תיכוני במנות שונות רבות, תבשילים, קינוחים, מתוקים… מחירו גבוה הוא הקושי של חילוץ אלה, שכן הם מחייבים מכונות מיוחדות. הם פרי יבש עם חלבון גבוה יותר תוכן, להגיע להכיל 31 גרם חלבון לכל 100 גרם פרי. הם גם שומרים מספיק סיבים. פיסטוקים פיסטוקים הם פרי העץ של עץ פיסטוק, הידוע גם בשם alfosigo. בדרך כלל למצוא צלויים במעטפת, אך גם להיות הם מוכרים גולמי או חשוף. הם כוללים גם כמו אחרים רבים פירות יבשים, תכולת הסיבים הגבוהה, יש להם תכולה גבוהה רוויות, חומצות שומן רוויים, חומצה אולאית, אשר תורמת בהורדת הכולסטרול; זה בנוסף אשלגן, סידן, זרחן, ברזל, ויטמין A, B9, חומצה פולית. לבקר בחנות שלנו: