קודם מזה כלום

. קודם מזה כלום. מזל טוב על ידינו הוא בינלאומי, מאז זה יהיה בגמר של המוסיקה הפרס 2009 פרסים. . ספר לנו- אז, אחרי שפיתח את ספרד פרס המוזיקה היא תייצג ספרד ב XDCAM פרסי המוזיקה פרס 2009 המתקיים על נובמבר 06 במיאמי (ארה ב) יחד עם נציגים של 13 מדינות. אחרי הרבה מכות ועבודה סוף סוף מגיע כדי להאיר את העבודה הראשונה שלך, נותן תוצאות טובות מאוד. ?Satisfecho? כל הצוות מאוד מרוצה, ואני, כמובן, גם.

הם היו שעות רבות של מסירות איפה השעות היו שהצטברו. יפה במיוחד היה לראות את הלידה ולגדול פרוייקט זה. אני אהיה תמיד אסירת תודה על Propulsa ניהול הפקות, החברה שלי. -על התקליט, אנו מוצאים שזה יכול להיות, עם עבודה עלים יותר מרוצה למי להקשיב לו. נושאים אשר בימים אלה לעשות טוב בפני מזג אוויר. ציפית זו תוצאה חיובית? השירים בראש ובראשונה לחפש כי העם מזדהה איתם, אנחנו מתייחסים כי הרפרטואר היה מיוחד: יש הרבה כוח.

לחיות, אשר הגיעו אל הלב של העם והקליט כפי שאתה אומר. יש הרבה חיוביות הדיסק, אותו אחד שהתחיל הפרויקט, אותו זה קטעי וידאו קובה ידה של Rubendario, אותו אחד שהיה לנו במהלך ההקלטות של האלבום עם פאבלו דה מאר, מקס Miglin במדריד. אנו שמחים מאוד עם התוצאה, הקבלה של הציבור. -בתוך של שלי היה הסינגל הראשון, אשר יש עמדות העליון. התוצאה של מכירות בתאריך הזה יחיד, דחף כדי לשחרר את האלבום כולו? בפנים שלי הוא שיר שאינו אלא ראשית רפרטואר נבחר, ביחד עשה. אני האשמים, רוב שאר השירים מותנה זה עזר לנו ללכת הבהרה עד לאן שרצינו ללכת. -עכשיו, ואני לא האשם, זה קצת כמו הסיפור עוקב אחר מן \"בתוך שלי\", הייתה זאת הכוונה? ובכן, החלטנו לתת המשכיות זו במהלך ההקלטה של שני סרטוני הווידאו בהוואנה כי אנחנו אוהבים את הרעיון של Rubendario לתת המשכיות לסיפור של \"בתוך לי\" . אבל הסיפורים שונה, nestable בקלות עם הגוונים זה \"בתוך שלי\" הוא שיר שהוא בראש ובראשונה סיפור האהבה של לילה, חולפים אהבה, תשוקה ובמועד אוהבת לילה, כי בשונה \"אני לא אשם\" וזה סיפור הרבה יותר בוגרת, עמוק יותר, פחות שטחיים, איפה יש משולש אהבה בו אחד מהם להזניח את בן זוגך, התחלת קשר חדש עם אדם שלישי, משהו מאוד נפוץ בימינו. -. קדימה, תבכי, לקבל כי אני אוכלת ואני לא האשמים, הם נושאים נמצאים יותר פקודות, חשבתי כי נושאים אלה יהיה עוד הזמנות? האמת היא כי לא שלי אני אוהבת את כל השירים באלבום, אין לי נזק מיוחד מעל כל האחרים כי כל נבחרו על ידי התחושות שאני קיבלתי כששמעתי אותם, למרות השירים נבחרו כדי להציע מגוון של אפשרויות לציבור, וזה מי צריך להחליט או לקבל סוג כזה של השיר אתה מעדיף, אבל הרגשנו שהיה חשוב שיהיה מגווןיש צבעים שונים תחת האיחוד עצמו המהווה לטינו פופ ופחד לא שהיינו צריכים להתמזג עם ז'אנרים אחרים כמו פאנק, r & b או בית הלטיני. -11 שירים ולא רק בלדה, ?Por את זה? כי זה בראש ובראשונה דיסק כי כבר העריכו מה יספק חי, חי: כולנו רוצים כי כל הופעה היא מסיבה איפה להתאים לכל סוגי הציבור, הרוצה ריקוד, מה רוצה לשיר, אשר רוצה לשמוע אותך שר בלדה או המעדיפים לראות את רוקדת. -?Con ערכת נושא זו תישאר? 11. -חובה לשחק איתי? זה תלוי במשחק. . ארצה במילה לעצב כל אחד מהשירים של המניעים ואת המילים:-בתוך שלי: תשוקה – לכי: חיוביות – העבד: אנרגיה – מי עבדת: געגועים – Dios מתנה: אנרגיה חיובית – אני לא האשם: הבנה – הרפתקאותיו של הלילה: טירוף – לבכות: רגישות – משוגע מאוד: טירוף שחררה – לא הולך לצחוק שלי: הבעלים של אהבה – צרור שאני אוכלת: סקס – סיבה ?Por ואת המילים? כי רציתי להדגיש שזה לא עוד one דיסק, זה אלבום עם זה יש רקע, שבו יש הודעות מאוד ספציפי בתוך כל שיר, כל תחושה דורש סיבה יוגדר במילה. . לא הולך לצחוק עלי, צירוף מילים זה יותר מפעם אחת יגידו. ? למי אמרת את זה? תודה לאל שלא הייתי מעולם רעת או ספגתי כל כך הרבה כמו \/la הגיבור של הסיפור של השיר, אגב שיר שנכתב על ידי ד'נאש. -באלבום הזה יש שיר שהלחין את, האם ?cual? . לא, אין שום דבר מיוחד; זה נכון כי בתחילה זו הבחירה הראשונה כוללת 5 שירים שלי אבל הם לא בסופו של דבר נכללו בתוך \"המניעים ואת המילים\". השירים חתומות על-ידי Fede Monreal, William לוקה, ד'נאש, Javi לופז, מרקו Dettoni, Chris אלווי, בין היתר. -שמח עם זה? הרבה, כל הצוות הוא גאה של הפרויקט, של עבודה זו שאנו מציגים כעת. . תודה, H?ctor על ידי להקדיש דקות האלה. הצלחות רבות.