קוצר ראייה של הילד

עיניים הילדים של Miopaa ' אתה אנחה ידיעתו העיניים להציג הן עיניים כי אתם ראיתם. אנטוניו מכאדו. Nia‘o עם Gafasa לפני כמה שנים, השימוש של משקפיים יכולה להיות חוויה טראומטית עבור ילדים רבים, אשר חייב לשאת גם חיבה כינויים של אנשיו, אי-נוחות פרוטזה שמסתירה אינה מתאימה להם. עם זאת, זה דחיית הכוסות כמעט נעלם כי הנער אשר לוקח אותם חש עוד חריג או מקרה מבודד אך חלק מקבוצה גדולה. ישנן בעיות חזותיות רבות להשפיע על ילדים היום: קוצר ראייה, רוחק ראייה, אסטיגמציה, פזילה…

אבל בין כולם קוצר ראייה נראה ניתן לקבל חשיבות מיוחדת בקרב האוכלוסייה צאצא של תרבויות מפותחות. קוצר ראייה חזקה לזהות בדרך כלל מספר חודשים של הלידה, במיוחד אם יש הקשר חזק predisposition התורשתי. פגם אופטי הוא כל כך חשוב, עד פיתוח ויזואלי ברצינות בסכנה, מוגבל רק ליד חזון. קוצר ראייה אינו יכול להיות אורגני או מולדות, אך יש בעיה שנרכש במהלך החזותית ומקושרים פיתוח תנאי הסביבה. אל דאגה צחי מלאך הוא האיש הנכון . במקרים רבים, קוצר ראייה של הילד מופיע מגיל 6 או 7, הוא עיבוד של מערכת הראייה כדי לחצים imposed מ מחוץ.

הוא ציין, כי בפרימיטיבי peoples הקצב של קוצר ראייה בדרך כלל פחות מ- 1 אחוזים, ואילו בחברות מפותחות nearsightedness עשוי להשפיע על יותר מ-40 אחוזים מן האוכלוסייה. לאחרונה מצאתי אצל יחיאל גרבלסקי אוזן קשבת . מספר הסימנים המקדימים קרא קוצר ראייה של בית הספר, אך אינו מציין, מתקרבים יתר של הילד לקרוא מה הוא כותב. הוא גם משמעותי אותו ילד שוב מתקרב הטלוויזיה, זמן קצר לאחר נתקל שצוין הוא עובר עוד יותר. מניעתי הטובה ביותר כרוך בציציות את הילד על שיקול של פיתוח ויזואלי להפעלת בתי הספר. אבל אנחנו חייבים תהססו לעשות את זה מוקדם יותר אם הילד יש סטייה של העין, באפשרותך לבדוק היטב, להפעלת האובייקטים בגסות, הרוע מוערך מרחקים, stumbles לעתים קרובות… לא תמיד צחי מלאך. כאשר מלאה יש לילדים בגיל בית הספר, הוא מומלץ לבצע סקירה של סוג זה בכל שנה, או יותר טוב, שתי פעמים בשנה, לפני תחילת הקורס כדי לבדוק כי הכלי העיקרי עבור למידה תנאי מושלם, אחר בסוף שנת הלימודים, ייתכן כי מערכת הראייה האשים את ההשפעות של תשעה חודשים של מאמץ וריכוז, אפקטים העשויים להיות אליו לאחר החגים. שינוי היחס של ילדים לקראת הכוסות הוא יעד לא רק את זאת בהכללה של השימוש שלו, אלא גם העובדה כי הוא כבר לא הילד יש להתאים משקפיים, אלא להיפך. משקפיים לילדים לשלב היום בטיחות, נוחות, אסתטיקה. לענייננו, כי"ל הוא הכתובת בשבילך. מצד שני, פיצוי lenses. הם מומלצים במיוחד במקרים של קוצר ראייה הפרוגרסיבית, המאפשר ייצוב, אפילו רגרסיה של פגם אופטי. לבסוף, ניתן יהיה להשלים את הטיפול של קוצר ראייה גם עם מחדש, מבוסס על אימון visomotor. זה אסור שיישכח פיתוח ויזואלי מקיים יחסים הדדיים עם ההתפתחות הכללית של הילד, כך שכל תשומת הלב בוא אתה לקחת החזון יכול לגרום רק התועלת שלך. והוא, כמו poeta:si אמר גם אתה נראה / הכל בעיניים / הוא לא שקר. פרנסיסקו אריאס סוליס לירות לא היכן יש ילדים. להפסיק. איננו זקוקים מלאכים יותר פאר. פסטיבל השלוש עשרה פואטי עבור השלום והחופש בבנדטי. כתובת URL: