קסקו, OSAGO: לבחור חברת ביטוח

נניח כי היום שרכשת את המכונית הראשונה שלי, אוטומטי ביטוח שהסוגיה ביותר בחריפות בשבילך: אם לא שילמת תשומת לב ההצעות בתחום הביטוח, עכשיו אתה מבין זה זה הגיע הזמן, הבחירה מייסר של ההצעות רבים בלתי נמנע. איפה לבטח את המכונית שלך? -הבחירה הסופית תמיד יהיה מאחוריך! אבל אנחנו יכולים לתת לך כמה טיפים שניתן, תוך התבוננות על האיסוף התעריף המתאים ביותר MTPL מנוע TPL. כדאי לך לעיין אצל רמי לוי כדי לקבל עוד מידע. אז, קודם בהתחלה, את צריכה להבין זאת בעת רכישת ביטוח מנוע הספינה ביטוח (osago) לא שווה לבחור את פוליסת הביטוח הזול ביותר! כאן זה יהיה מתאים לתיאור מקרה אחד אשר הסתיימה ביום ראשון עם חבר שלי. אחד של חברי הטוב סמארה שפעם אחת. רציתי לקנות פוליסת ביטוח רכב בפטגוניה. זה בטח היה מאוד הגיוני זה לבזבז הרבה כסף לקנות מכוניות חדשות שלהם, כסף הביטוח הוא נשאר, מלבד שלו לא סיפקה תעריפים אלה, אשר הציע שחקנים ראשיים בשיח השוק הביטוח, הוא החליט לחסוך כסף וקניתי פוליסת ביטוח אוטומטי קסקו באחד למשרד סמארה פשוטו כמשמעו .

פני. כתוצאה מכך, בעוד שישה חודשים, פגיעה בתאונה קטין, חבר שלי היה לחברת הביטוח פיצויים לגיטימי שלו. אבל מה היה את הפתעתו כאשר למד כי חברת הביטוח שבו הוא קנה שלו פוליסת ביטוח קסקו ? פשטה את הרגל, לא קיים כמו חודש 2! האשמה היתה תמחור והמכוערים: חברות המציעות הנמוכים ביטוח רכב, רק מעוניין בהגדלת בסיס הלקוחות שלהם, חושב על הרווח וההפסד בחשבון רק שנית. זה לא אומר שאתה צריך אלך לקנות הקצב היקר ביותר של ביטוח אוטומטי, עדיין לנסות להרים הנסיעה, על סמך מגבלות התקציב שלך ? תשלומים מאוחרים יהיה גם לא תביא אתכם לא טוב, כמו המדיניות הזול ביותר. בחירת פוליסת ביטוח רכב ? לבחור אלה חברות. זה אתה לעתים קרובות slyshete רדיו, טלוויזיה, פרסום, כמו גם של חבריהם ומכריהם ? בדרך כלל. זה גדול השחקנים של שוק ביטוח באזור שלך, לרכישת פוליסת ביטוח הוא הטוב ביותר עבורם, שכן הם אמינים ביותר מבחינה כלכלית. וכדי להפיג ספק מיותרים, בקר באתר האינטרנט של סוכנות דירוג רוסי ותראה בעצמך הרמה של אמינות של חברת הביטוח, שבה אתה רוצה לבטח את המכונית שלך.

אם יש לך כבר חברה איפה אתם לבטח את המכונית שלך, תמיד להיות מוכנים לעלות בעיות בלתי צפויות שיתרחשו בוודאי אם יש לך: מפתחות, מחזיק מפתחות המכונית אזעקות הם ייחודיים; בעבר, בעלי לרכוש את הרכב השתנה לעתים קרובות, ו על יד בזמן שיש לך רק העתקים של מסמכים מפתח; אתה לא הבעלים של המכונית ואתה אין לך מסמך ייפוי כוח כללי. אם יש הדברים לעיל לך כלום זה זמן ללכת לחברת הביטוח ולא לקנות פוליסת ביטוח רכב. מספר נקודות חשובות שיש לקחת בחשבון כאשר חברת הביטוח: בתוך כל מטבע לא היה מעוטר המדיניות שלך, תמיד תקבל ביטוח שיפוי בעוד רובלים לפי שער החליפין של הבנק המרכזי יום תשלום; המדיניות לא יכול להיות ריק (ריק). אם המילוי הוא לא הכרחי-לשים מקף; במסגרת המדיניות יש לציין: השטח המכוסה על-ידי המדיניות; ? איך מבצע תשלומים של חברת הביטוח; אם ללבוש חלקים על תשלום פיצויים ביטוח.