קרטוגרפיה החיים: חזון של הצלחה

ההצלחה היא הרבה יותר מאשר כלכלי רווחי, מעלות, תואר דוקטור מתוך. תכנון להצלחה הוא אודות יצירת מפה של כל תחומי החיים שלך. כמו גם במפה, עליך להגדיר את הפרטים הבאים: המקור, היעד הרכב, תרמיל, ציוני דרך, נתיב. מקור: מי אתה? המפה כוללת נקודת התחלה. המקור שלו הוא מי אתה עכשיו. רוב האנשים כאשר תתבקש להציג באופן דומה, בדרך כלל אומרים: שלום, שמי הוא ג'ון, אני בת 17, אני תלמידת תיכון. זה לא אומר לנו מי הוא ג'ון; זה מראה רק הדאגה הנוכחית. כדי לקבל תמונה של עצמך, אתה צריך להסתכל מקרוב יותר שלהם אמונות, ערכים ועקרונות, מלבד מצבם הכלכלי, מקצועי, תרבותית ואזרחית.

מצד שני, גם ניתן לשקף על החוויות שלהם כדי לקבל נקודת מבט של תכונות שלהם של טוב ורע, מיומנויות, ידע, עוצמות, חולשות. היעד: חזון של מה אתה רוצה להיות מי רוצה להיות? זהו החזון שלו. חשוב כי אתה יודע היטב עצמו יכול להיות מושג ברור מי עשוי להיות; והם דברים שברצונך לשנות, מיומנויות, הרגלים או נקודות מבט. אם אינך מכיר היטב את עצמך, ואז את החזון והיעדים עבור העתיד גם יהיה ברור היטב. היעד חייב לכסות את כל היבטי ישותכם: הפיזי, הרגשי, אינטלקטואלים וספיריטואלס. הרכב: שלה המשימה הרכב היא המדיום שבו תגיעו ליעדכם. זה יכול להיות אנלוגיה שליחות או ייעוד בחיים שלו. במידה רבה, המשימה שלו יהיה תלוי מה שאתה יודע על עצמך.

הטיול תרמיל: האוכל שלהם ידע, יכולות ומיומנויות, משקאות, תרופות, וצרכים אחרים לנסיעה הכלולים המזוודה זה. החלת המושג הזה שלו מפת-חיים, אתה גם לשאת איתם ידע, מיומנויות ויכולות. אלה לקבוע סמכות שלהם, יעזור לכם להשיג את החזון שלך. מדוע הוא הדרושות לך כדי להעריך אילו ידע, מיומנויות, habilidads שיש לך כרגע, מה שאתה צריך להשיג אותם על הכביש. זה ייתן לך הפניה ב שלהם מדדי הצלחה. מקומות ומקומות לוס מטרות המסלול אשר אם אתה במקום הנכון בזמן המסלול קובע את הזמן לטיול. כך, לתכנן את החיים שלך, צריך יש גם מקומות מסלולים. לאן ללכת, כמה זמן לוקח להגיע. המיקומים נקבעים שלך מידה להצלחה. אמצעים אלה להיות ספציפיים, מדיד, השגה, מציאותי מאוגד-שעה. היתה לא בכוונתך להגיע שני מקומות כיצד להשיג תואר שני ותואר דוקטור בתקופה של שלוש שנים, כדי לדעת המספר המינימלי של שנים כדי להשלים תואר שני הוא שנתיים. צופה החזרות, מהטיות, והוא חלק המהמורות בכביש המטרה של מפת החיים שלך כדי למזער את החלטות ספונטני ומהיר שיכולים לגרום לך לאבד את הכביש. לפעמים התוכניות שלנו משתנה לאורך הדרך מפני גורמים להם לאי כמה נוחות, עיכובים, ואחרים מצבים מעבר לשליטתנו. כמו בכל דרך אחרת, מחזיר, סטיות, מהמורות; כך אנו חייבים לצפות אותם ואת לנו להתאים כראוי.