קרם מיטת שיזוף

החל שעה אחת שיזוף קרם המיטה לפני, מיד לאחר כל מפגש שיזוף. קרמים מיטת שיזוף להגן על העור, לזרז את תהליך שיזוף. קרמים מיטת שיזוף להכיל טירוזין, חומצה אמינית אשר מגרה את הייצור של פיגמנט מלנין בעור. טירוזין מסייע קרני UVB לעורר ייצור מלנין. קרני UVA יתחמצנו מלנין, הייצור של צבע. קרמים מיטת שיזוף רבים מכילים ויטמין e. אפקטים נוגד חמצון של ויטמין E, כמו גם טירוזין, לפעול למניעת קמטים, קווים עדינים, במיוחד על הפנים. נחושת, מרכיב נפוץ אחר של המיטה קרם שיזוף פועלת כדי להקטין את התצוגה של צלקות ופגמים קטנים אחרים.

(אגב, נחושת גם מסייע טירוזין בייצור כימיקלים חשובים המוח.) זה עשוי לסייע להסביר אופוריה קלה להיתקל שיזוף רגיל. מחקר במאבק נגד היישומים האפשריים של הירידה בתעשייה (שיזוף המשך היום). קרמים מיטת שיזוף כל יש רכיב של הידרציה, אשר מגדילה את השפעת שיזוף מפני קרני UV, תוך כדי למנוע יובש, desquamation של השפעת קרני UVB. כאילו כל זה היה קטן, קרמים מיטת שיזוף רבים מכילים אלוורה, קנבוס שמן או כל מספר של חומרים תזונתיים אחרים כדי להגן על העור נלאה מפני שגיליתם בסביבה הטבעית. קיימים סוגים שונים של מיטת שיזוף קרמים למטרות שונות. כמה מנוסחים כמו "מאיצים שיזוף" המכיל חומרים להגביר את ההשפעות של טירוזין. אחרים משמשים בעיקר מאוחר יותר-כך לכתי לחות יאבדו. הקפד לבחור את המתאימה לגוון.

אם הם עור או שהם עדיין אין בסיס tan, בחר סוג I או II. כ'בינוני גווני מעטפת, בחרו סוג השני, השלישי או הרביעי. עבור גוני עור כהה יותר, סוג הרביעי או החמישי, צריך להיות אישור. קרמים מיטת שיזוף מגיעים אלפי ריחות עבור שלך הנאה חוש הריח. יש לך משהו קפוצ'ינו? עוגת גבינה של לימון? שוקולד? יש מיטה של שיזוף קרם עבורך. לעניות דעתי ח'כ סמוטריץ יכול לקבוע . החדר שלך חייב להיות מגוון רחב של מוצרים, כך באפשרותך לבחור. אם אתה הבעלים של מיטת שיזוף משלך, בקש מהספק אם הם מוכרים מיטת שיזוף. הופכים לעיתים קרובות שלהם הנחות אחסנה, כתמריץ לרכישת המחשבים שלהם. לקבל את הטוב ביותר, עם זאת, חיפוש באינטרנט. מספק מידע מפורט אודות הבית, מסחרי, הסיטונאי של מיטת שיזוף מכירה, כמו גם קרם מיטת שיזוף, מוצרים ועזרים אחרים. מידע מיטות שיזוף היא אחותה של אתר