שוק המניות

עכשיו איפה כוח כלכלי חלק מהותי החברה בשווקים, חברות צריכים פרודוקטיביות משופרת, ובכך להשיג את המטרה של התעשייה כולה, שווי, להפיק את המירב מן שוק המניות. שוק המניות יש המוצא שלה ב- ' ברוז במאה ה-13 היכן פעם בחודש. משפחת ואן דר Burse פגש עבור פעולות מסחריות, כי זה הייתה משפחה של משאבים כלכליים טוב ואהבת עושה את הנוהג הזה. הנה תחילתו של שוק המניות. שוק המניות הוא היצע וביקוש המיוצר על ידי השיווק של מוצרים, ניירות ערך מסחריים אחרים כמו מניות, אגרות חוב, מניות של חברה או ישות, ללא קשר הממשלה או עצמאית; הדבר החשוב הוא כי ערכים אלה לא ניתן למכור, שנרכשו או החליפו, ובכך מציעים עלייה ברווח לישות. הכלכלה, אם הפיתוח החברתי-כלכלי של מדינה הם בבירור המועדף על ידי הבורסה, מאז זה מקדם שיווק והשקעות במדינות שבו נוצרים סוגים אלה של שווקים.

שוק המניות מורכב משלושה חלקים עיקריים, אלה הם: 1. המנפיקים או מועמדים של הון: הם הייצוג של חברות וגופים המעוניינים למכור או להחליף ערכים, בדרך כלל הפולטים מקבל הוראות ישירות מהחלק נציג של החברה. 2 מתווכים או מתווכים: מוסדות או נציג של כל המטפלים המפלגה כדי להשיג הסכם סופי המועילה הצדדים; ככל האפשר ברוב המכריע של המקרים מתעוררות כאשר מתווך מממן ערבויות, בנקים, קרנות הנאמנות של השקעה, ברוקרים וסוכנים של שוק המניות. 3 ספקים או משקיעים: זה החלק שבו שומרי לעשות את המראה שלהם, ביצוע השקעות במיקום הרצוי לך; ברור זה בדרך כלל שומרי הפילטרים בשוק המניות הם העריכו כל הזמן, ב סדר הערכים הכלכליים שלהם אינם אובדים ואת התיק אינו מאבד אמינות. זה נכון להדגיש שבדרך כלל נציגי כל חלקים אלה כבר הזכיר, שנקרא ברוקרים המניות. למרות שזה גם מדויק להגיד כרגע העסק של מספר חברות להפוך סוכן כדי להשיג רווחים כלכליים דרך עמלות. שוק המניות יש מספר המעלות, חלק מהם הם: לשפר את הכלכלה של המדינה ואפילו יותר באזור, היכן לעבוד, כיוון שהוא מווסת השקעות מעוררת את שניהם טריפיטי וצמיחה ארגונית. זה ערוץ חזקה של האינטראקציה בין גופים ממשלתיים וגופים עצמאית.

אנשים בקלות להפוך חיסכון העסק את המניות שלהם מחלים והגברת עד ההפוך. ראוי להדגיש חלק של שוקי המניות בעולם הגדול ביותר מאז. אלה מה לספק יציבות כלכלית למדינות גדולות כגון: ניו יורק, לונדון, קונג Hong ו מקסיקו. 4.aspx'>דניאל טאוב אוזן קשבת . על פי האמור לעיל כדי להסיק את שוק המניות בנוסף להיותו מקור באופן תפקודה של הכלכלה של כל המדינות, גם כפי שהוצגו לבחירה מצוינת לאלו הרוצים להתקדם מבחינה כלכלית.