שחרור הרשת התקדמות מתמדת

אני כבר חבר בקבוצה בשם נשים בעסקים (WIBC בקיצור) בפתח תקווה במשך ארבע שנים. אנו נפגשים למפגשים ארוחת צהריים אחת לחודש. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל מנכ"ל משרד התקשורת. בשבוע שעבר באירוע שלנו בדצמבר כמה נשים הוא אמר לי כמה הוא אהב ידיעון שלי. תמיד נחמד לשמוע מידע של כבוד, אבל אישה היה עוד יותר שהיא אמרה שזה כמו שיש "רגע של זן" הדוא ל שלך. (תודה Cibeline!) התגובה שלך גרמה לי לחשוב. שזה בדיוק מה שאני רוצה להציע רגעים זן הקוראים שלי.

אני לא מומחה על זן, אבל אני מקווה שלא לקרוא שהודעות החודשי שלי יכול לספק לרגע כדי להתנתק באופן זמני של מה שאני מכנה את התקדמות מתמדת של רשת החיים. השאיפה שלי היא לשתף אתכם רגע של השתקפות, הערכה, להרגיע. אז היום, אתאר כי אתה אוהב אותי "נעילת רשת", לרגעים קצרה של זמן, במרווחי זמן אקראיים. אני חושב כי זה קצר אך עקבי "שחרור" כי זה שומר לי טריים, יצירתי, ולבסוף בשלום. כדי לשתף טכניקות שלי איתך, אני מזמין אותך לשאול, ליצור או לזהות את החשבון שלך.

אני "unclip" לחצים, רצונות, רגשות החובות של התקדמות מתמדת של רשת כאשר: שמעתי את הכלב שלי Pitter-patter במדרגות כדי לפגוש אותי במשרד שלי, אוכל להפסיק את מה שאני עושה במשך כמה דקות, הוספת קו בטנה, להודות לך בא לבקר אותי. ניתן לקחת פסק זמן מהעבודה, נסיעה לעיר, יש קפה קפה עצמאיים שלי עם החנות האהוב שלי בעלה. כבה את הטלפון שלי, להתעלם דוא ל, לרדת אושר יצירתי בזמן הכתיבה. אני לוקח רגע להסתכל דרך החלון ולצפות את הדרך איזה גשם, שלג או שמש לידי הזכוכית ב מימין זמן כי. אני הולך כיתת יוגה ומתיחות בהכרת במוחי שתי וגפיים לביטוי מלא שלו. אני לוקח נשימה עמוקה, תחושה המשתרעים על-פני אזור הבטן. אני כונן לאט לאט, בשקט. אני בקצב אחיד כדי לנקות את הבית שלי, בישול ארוחה, לעטוף מתנה או שטיפת (כן, לפעמים אני אוהב להרגיש מים חמים) וסבון בידיים שלך. להרגיש מקום ולראות את העולם עבור אנשים רגע, מה קורה לפניי, מנקודת מבט שלי עצים ועננים. שירה (קשות מדי, תאמין לי). כאשר אני עושה את הדברים האלה אני באופן זמני "ציפה חופשית", דעתי היא ברמה פרטי של הצורך להשיג. זה המקום איפה גר רגעים קטנים של אושר. דירדרה Maigread McEachern הוא מאמן אישי אשר מסייעת ללקוחותיה חוויה שמחה יותר בחייהם. באפשרותך לפנות דירדרה לייעוץ ראשוני חינם ב- 207-439-4280 או סימן עד לקבלת ידיעון חודשי החינם שלך ב-