שיווק ויראלי

הקנוניה – זהו אחד המנופים החזקים ביותר של שיווק ויראלי. היום אני אספר לך על שיטות של תקשורת, כי הם ייחודיים המהירות שלהם, יעילות וזול. הווירוס רעיון אין שום קשר עם המחשב וירוסים לא לפגוע באנשים. שיווק ויראלי לא מקבל דואר זבל, ומתייחס רק משתמשי האינטרנט מעוניין. אין זה סוד כי הפרסום המסורתי הוא חודרני מדי לא יעיל. כדאי לך לעיין אצל הליכוד כדי לקבל עוד מידע. במקרה זה, לאחר מסע הביקוש יורד.

מה יכול לשמור על ריבית קבוע באתר המוצר, השירות, אתה יכול לשאול? התשובה היא – הפצה ויראלית. הודות לטכנולוגיה עסקים ויראלי אתה מקבל תנועה גוברת והולכת, אשר גדל כמו במפץ גדול ביקום. וכל הזמן הזה ללא השתתפות שלך. מה אתה צריך לרוץ כמו וירוס? קודם כל, אנחנו צריכים רעיון נהדר. הרעיון חייב להיות שימושי לרצות אנשים. האם אוהב את הרעיון כך שמשתמשים רצה לשתף אותו עם חברים ומכרים. אם הרעיון הוא טוב, אז תהיה לנו שום בעיה עם זה שאל למקום הקישור שלנו או בעלי המאמר של משאבים נושאיות וידיעונים גדול לקהל היעד שלהם. חשוב גם לפתח את המותג האישי שלך.

הרוב המכריע של המשאבים בשפה הרוסית באינטרנט אנונימיות או פשוט הזכיר את השם או את הכינוי – עבור חברה או מוצר אינו גלוי עבור מחבר מסוים. לקוחות העתיד שלכם או השותפים רוצה לדעת מי הם מפקידים את כספם בזמן. הנקודה הבאה של לזכור – אתה צריך לדעת את הקהל שלך ולהפוך אותו אליה. לדוגמה, אם האתר שלך או ידיעון בנושא הנדל"ן, אתה לא צריך להחיל על אנשים העוסקים כלבים גזעיים רבייה וכו ' לגמור מאמר כמו היום, אם יש לך את הידע והניסיון בתחום מסוים ויש להם תוכן מקורי איכותי ודרש ברצונך לשתף בחינם, אז לעשות לעצמו שם באינטרנט ללא עלות כלשהי אינה מהווה בעיה. , עם כל הרגעים הנעימים. מניתי את העקרונות הבסיסיים של שיווק ויראלי – עכשיו זה תלוי בך. אני מאחל לך מזל טוב להישגים חדשים!