תוספי: מה הם, למה לשרת?

תוסף מזון הוא, בפשטות, כל חומר נוסף לאוכל. חומרי צבע, חומרי טעם, נוגדי חמצון, ממתיקים חלקם של חברי קבוצה זו בוודאי ששמעו שם בכל עת. בדרך כלל המילה מוספים מזוהה עם תנאי איך מלאכותי, רעילים, סינתטי. עם זאת, זה לא תמיד אמיתי. חלקם של החומרים הללו מיוצרים במעבדה (המכונה סינתטי או מלאכותיים), אבל רבים אחרים מתקבלים מהמזון (נקרא טבעי). טאוב.

הקבוצה האחרונה הם קצת ויטמינים ופיגמנטים שונים נוכח ירקות. ישנם סוגים שונים של תוספות אשר משמשים למטרות שונות. חלק היעדים, את השעה להשתמש בהם, הם: לשמור על המזון במהלך זמן רב יותר. תרכובות נקראים חומרים משמרים, שתפקידם הוא איטי או למנוע פירוק של האוכל. כאן הן נוגדי חמצון, כגון אלה המשמשים השמנים כדי למנוע את זה הם enrancien, וליהנות השמרנים אשר מאפשרים, לדוגמה, של לחם ארוז טרי במשך מספר ימים. לשפר את ארומה או טעם. העוקצנות, טעמים אפשר להתייעץ עם טעם ו/או ארומה מסוימים.

וניל הוא הנציג הטבעי הפופולרי ביותר של קבוצה זו, ממתיקים מלאכותיים חומרי טעם להשתמש על בסיס יומי. עטי סימון של טעם לחזק את הטעם של האוכל. לתת צבע. רבים אלה צבעי מורשה הם טבעיים: זעפרן, carotenes, קרמל, כורכום. לדוגמה, הצבע הצהוב של המרגרינה. הפיגמנט בטא קרוטן טבעי נוכח פירות וירקות משמש כדי להשיג זאת. כל מדינה מסדיר את השימוש של תוספי מזון, הקובע מה מותר, מה כמויות. השתמש תמיד צריך לערב כמה לטובת הצרכן: מראה טוב יותר של מזון או אורך חיים ממושך יותר. המפתח הוא למצוא את האיזון המאפשר ליהנות מיתרונותיו מבלי להשפיע לרעה על הבריאות. Lic. מריסה רודריגז ·.