תכונות של התקנת דלתות פלדה בבתים מודרניים

תכונות של התקנת דלתות פלדה דלת פלדה מודרנית למגורים domah.Ustanovka yavlyaetsya תהליך לא פחות חשוב היצרן והדגם. Pervoe הדבר הנכון לעשות, לא משנה אם אתה רוצה לקנות דלתות מתכת עם דלתות זכוכית או מתכת לכניסה – זה להתקשר לחברה שנבחרה gager לגרום או מהנדס הייעוץ. הוא יערוך את המדידות הכרחי, בהתחשב במאפיינים של הדירה שלך. בנוסף, התכונות של הדלת של הבית שלך, קירות, וכו ' אחרי זה, מה שהופך להעריך את העלות, תוכל לחתום על חוזה עם gager להתקין את הדלת. קרא בעיון את נוסח ההסכם, לוודא שאתה מרוצה הכל על כל הפריטים. ייצור או אספקה ??של הדלת עשוי לקחת מספר ימים עד 2 – 6ti חודשים, למרות צו את המורכבות.

הדלת עצמה ערכה ביום אחד. השיטה סטנדרטי הנפוץ ביותר עבור כל המבנים ההתקנה. ראשית, העובדים הם רכובים על משקוף הדלת או רמת אנך (כלומר בהחלט זווית של 90 מעלות). ואז לצרף את הדלת פתיחת עצמו מוטות ארוכים או ברגים עוגן. עבור דלתות סטנדרטי צריך חמש סיכות: שניים כל צד כלפי מעלה או מטה, תלוי איפה החיווט הולך. חשוב כי utanovleny סיכות ביל ככל האפשר מפני השטח החיצוני. זה שומר על הדלת שלך לפרוץ.

דלת פלדה יכול להיות להגדיר את הצמצם ואת הצמצם. אבל הגדרת את הדלת – זה לא אפשרות יעילה מאוד ואלגנטי. אז בעצם להגדיר הדלת מיושר עם קצה הפתח. דלת לחסום במקרה זה, העמקת את הדלת הפתיחה. מנקודת המבט של הגנה על האפשרות הטובה ביותר – הגדר עמוק לתוך פותח את הדלת. אבל יש לזכור כי דלת לא יכול לפתוח יותר מ 90 °. בעת התקנת המשקוף בקיר הפתיחה, חשוב לשים לב העדר סדקים בקיר. אם הם, הם צריכים לתקן את המלט מרגמה, טרום מוכנס שסתום לפתרון בר קיימא של הר חומה. הדלת מותקן כראוי לא צריך "ללכת". יש להישאר במצב בו הושאר, אך לא פתוח או סגור על עצמו. לפעמים הלקוחות עצמם מתבקשים לעשות זאת כי הדלת נסגרת מעצמה. ברגע שאתה מקבל את העבודה ולשלם את החוזה, הקפד לקחת עותק של הטופס שהושלם או קבלה, אשר מציין כי אתה משולמים במלואם. בדוק את הזמינות של כל המסמכים המודפסים וחתימות של הגורמים האחראים. יתר על כן, צריך לקחת את תעודת האחריות לדלתות תיקון בחינם. במקרה של תקלה הנגרמת על ידי המתקין או היצרן – כדאי לך. אל תשכח לציין את תקופת האחריות, כדי להגדיר את זה הדלת שלך. אם האחריות על דלת פלדה הוא פחות משנה, לחשוב אם לקנות את זה בכלל. חברות מקומיות חזקות להבטיח 5 שנים של עבודה בחו"ל – 5 – 10 שנים. הערבות צריכה לכסות לא רק את הדלת, בתור שכזה, אלא גם על הפרט שלה רכיבים (לקצץ, מנעולים וכו '). כדי דלתות פלדה כפולה, או כל דלת אחר שירת בנאמנות את ארוכים, הם דורשים התקנה מקצועית. מסכים, קונה יקר, באיכות גבוהה דלת פלדה, אין זה נבון לשמור על התקנתו. יתר על כן, כי החיסכון יהיה זניח. מתוך טיפול לא נכון או אנאלפבית או יכול להתקין את הדלת, "הסיפור", היא צווחה ולסגור עניים. הדלת דורשת ניסיון וכישורים ספציפיים. אחרי הכל, אם יום אחד אתה לא יכול לפתוח את המנעול בגלל עיוות או דפורמציה של העלה את משקוף הדלת, ולאחר מכן החזק על מפתן הבית או המשרד יכול להיות די הרבה זמן. לכן, עדיף להפקיד אותו מקצוע.