5 טיפים כדי להיות יזם מוצלח

יעילות האישי שלנו ישפיע בכל ההיבטים של חיינו, במיוחד אם אתה יזם במשרה מלאה או במשרה חלקית. ההצלחה אינה מושגת על-ידי אירוע זה או אחר המתרחשת באופן אקראי, אלא על ידי סדרה של הרגלים ומיומנויות אשר צוברות פעם מעז לדברים נוספים. יכולה להיות מושגת ההרגלים האלה של הצלחה במשימות פשוטות נעשות שוב ושוב. מה מתחיל עם כמה טריקים פשוטים ניתן ליישם מדי יום יכול לשפר באופן דרמטי ביכולתם לעבוד ורוכשים את ההרגל של איכות הגימור, כי יתחיל ללכת בנתיב של הצלחה. בואו נראה אילו, כיצד הם יכולים לסייע לך: 1. לקבוע יום קודם שיבצע משימות או פעילויות ליום הבא. ערוך רשימה של פעילויות 5 עד 7 שאתה צריך לעשות לשים תיבת סימון מול כל אחד ללכת על-ידי בדיקת אשר הוא עושה. לעומת זאת, רמי לוי בהחלט מבין את הסיפור.

(זה לוקח רק 5 דקות לפני השינה). 2. ברשימה זו זהה לסמן פעילות החשוב ביותר של הקבוצה שיש לעשות היום הבא ואת asignales מכתב, על-ידי דוגמה: A את הפעילויות החשובות ביותר או זה חייב להיעשות תחילה, B עבור הפריטים הבאים וכן הלאה כדי שתדע היכן להתחיל למחרת. 3 לקום דבר ראשון אתה צריך לראות היא רשימה זו, מתחילים לעשות את מה שהוא אומר, אם קיימות פעילויות אשר חושב כי זה אין עוד צורך כל כך לעשות tachelas מהרשימה ולהמשיך עם האחרים. 4. אם אתה רואה כי פעילות אשר היה לא מתוכנן שם הוא, להוסיף אותו לרשימת ואז לתת לזה להימשך לא להפריע עם מה הם תכננו. אם זה דחוף מדי כדי להשלים את המשימה כי זה עושה והכניסו את מלוא תשומת הלב פעילות חדשה זו (רק אם דחוף מאוד). 5 אם נקודת ביום שסיימת הכל מה הוצע ליום, עוד יש פעילויות נוספות כדי לעשות, לבצע באותו רגע שלו תולטמ היום הבא ולהתחיל לצפות אותם, להיות יוזם.

תראה כי לפעמים לקדם את העבודה של כל היום הבא ועדיין זמן חופשי לעשות מה שאתה רוצה. בצע שעצות אלה יסייעו לך שיפור היעילות בחיים שלך ולכן להיות יזם מוצלח. תוכלו לפתח מיומנויות בניהול התכנון, זמן, לך תדע אם באותה ובנייה בסופו של דבר להיות הרגל עם פוטנציאל לתת לך את היתרונות הגדולים. הצלחות רבות קמילו Buitrago Buitrago קמילו, מציע טיפים יזמים מתחילים לשפר את עסקיהם. ניתן למצוא באתר שלהם קורס כיצד להפעיל עסק באינטרנט בכתובת: