5 צעדים פשוטים כדי ליצור את המותג האישי שלך

למה צריך לשים לב על יצירת המותג האישי שלך? לא משנה התעשייה או סוג העסק בכל מקום, או ela MLM, תוכניות שותפים, מכירה ישירה, וכו '. אנשים המצליחים ביותר כיום בתחום שלך, היא בגלל שהם הצליחו לפתח מערכת יחסים חזקה עם הלקוחות שלך ואת לקוחות פוטנציאליים באמצעות קידום המותג האישי שלך. א. התוצאה הייתה כי עכשיו יש להם הרבה אוהדים אשר בצע את כל הפעולות שלהם ולקנות אותם לא רק המוצרים שלהם, אלא גם רעיונות הציע. עכשיו מיתוג אישי, הוא לא רק מושג בלעדית עבור אמנים מפורסמים או ספורטאים, היום הוא רעיון חזק כי אנשים משתמשים paraa לעשות כסף באינטרנט.

Achaean יש 5 נקודות היסוד לפיתוח של מיתוג אישי באינטרנט: רושם את שם התחום שלך מוודא אם השם שלך עדיין זמינים כתחום שם באינטרנט, הוא אוגר!… א. אם לא ובכך מזכיר כי אנחנו ניסיון לקדם את התמונה שלך, לא עוד החברה. תוכל למצוא תחומים מאוד זולים באתרים רבים, לדוגמה. GoDaddy. com ליצור הבית שלך יש לך את הכתובת (תחום), אתה צריך להתחיל לבנות את הבית שלך, הוא אומר, באופן אידיאלי את אתר האינטרנט שלך באופן אישי כדי ליצור מותג אישי הוא בלוג, שבו באפשרותך express ולתת כדי לדעת את האישיות שלך ולתקשר עם קוראיך מבקרים. תמיד משתמש שם ותמונות אמיתי מניחה כי אנחנו מנסים ליצור מיתוג אישי משלנו, אז זה מונע את השימוש של מילות מפתח בשם שלך ותמונות של שקיעות השמש או כסף כדי להחליף את הפנים שלך. זכור, יש לנו לבנות מערכות יחסים עם אנשים, אתה לא יודע מתי יהיה למצוא את השותף הבא שלך או שותפים כוכב.

אז תמיד לנסות לשמור על הדבר האמיתי, אשר מסייע לבניית אמון, חיבור. לא אם אי פעם קרה לדוגמה בפייסבוק, אשר הוסיף שם חבר בשם ההזדמנות העסקית הגדולה, jajajaa RecuerdLas הרשמים הראשונים חשובים. אנחנו צריכים לתת ערך ג'ים רוהן השוק מלמדת אותנו כי אנו לקבל תשלום עבור הערך שאנו שמים על השוק. א. הדרך הטובה ביותר כדי לעבור למיקום שלך מיתוג אישי הוא לספק ערך למבקרים שלך. זהו מה מחזקת את המותג שלך. א. אם אתה הולך לכתוב בלוג, לשתף מידע מעניין ושימושי עבור קהל היעד שלך. לא לעצור לפעמים מחשבה אם יש לך בלוג עם רבים לביקור יומי אתה מוכר כיועץ טוב, כי זה כל מה שאתה צריך לעשות. א. אבל זה רק ההתחלה. כעת יש לך לצאת לעולם של רשתות חברתיות נגד אינטראקציה, להתיידד, לסייע לקהילה. מיתוג אישי דורשת זמן ומאמץ. זכור כי אתה מנסה לקדם אתה בעצמך, לא של חברה או אתר משוכפל אשר נתן לך את החברה שלך. אם אתה מנסה לשווק מוצר, שירות, כל הזדמנות עסקית או פשוט רוצים להגדיל את מספר אנשי הקשר באינטרנט, להתפתחות של המותג האישי יספק לכם עם כבוד, זיהוי בתורו רווחים גדולים. ב' שיווק באינטרנט ארנאנדס סרג'יו המאמן