בחירת משאית Dump סיני

עכשיו עומד בפני החלטה קשה של המזבלה-עבודה, הרכישה של מוגבלת – 70k 50 k $, אז הבחירה שלך היא כנראה כמו כל השקרים בין הרכבים יד שנייה בגיל 2-5 שנים, ייצור מכונית יפנית בגיל 8-12 שנים, כל כך לומר את הנושא של תעשיית הרכב הסינית את הדיון. קרא על סחורות סיניות הכל מההתחלה עד הסוף, לאט-לאט ניסה לאסוף כל מידע בעל משמעות על ניצול סינית משאיות על אדמתנו. ואני רוצה לחלוק רק איתך רשמים ממני התרשמתי: אם מסתכלים סביב מה שאני רואה יותר וייצור עוד רכבים סיניים, בפרט גבר F2000 (מחוזית), מרצדס (BEIFANG BENCHI), FOTON, HOWO, עוד מכונית סינית מותגים באזורנו לעין הרבה פחות. אנשים קונים אותם, נראה לי זה בהתלהבות, סוחרי ונציגי מכירות טכנולוגיה סינית גדלים כמו פטריות לאחר הגשם. כמה חברות בעבר היה אחראי על מכירת יד שנייה טכנולוגיית מאירופה צריך למכור טכנולוגיה סינית. התקשר סביב לסוחרים, התעניין, אבל כמו במקרה עם חלקי חילוף בוודאות אני לא יודע, אבל יש לנו כבר ואת השירותים על המשרתים, ספקים של חלקי חילוף. ב בקרוב אני הולך לשוחח עם אנשים לנצל את הטכניקה הסינית.

ישנם כמה חברות לנצל את המשאיות הסיני במשך כשנה, והוא רכש לאחרונה עצמה עדיין אותו הדבר משאיות הסינית. בקיצור אני חושב כי הבעיה היא במבצע, אבל הם פתיר, סיני מכונות לעתים קרובות נתקלים את העיניים-אשר אומר עבודה תחת הגדר אינו יכול לעמוד גם קצת כמו להגיד. אודות מכוניות במשפחה שאני יכול לומר כי הדבר הראשון וזה מפחיד על מחיר הרכישה שלהם. בפרט בעצמך לרכוש נחשב Maza או MWTP (Velikiye Luki). לדוגמה, 2-3 הקיץ טיפר מבקש 1.2 מיליון הבא, ואת מרחק עליה מ- 100-150 אלפי קילומטרים על כמה כבר החלפת מנוע או בתיבה. בנוסף, המחיר הולך כי בסינית נחות על ביצועי-תפוסה של מטענים נשאה 20 טון (MAZ 5516), צריכת דלק גדול MZKT גם אינה זול, 2-3 שנה מ- 1.3 מיליון, אבל הוא אינו נחות הסינים מבחינת נפח, מסת גוף של המטען מועבר, ההפסד היחיד צריכת דלק, כמובן מה הם גם מתחילים מ ק מ 100 000.

בקשר שלנו אוטומטי תיקון שלהם פלוס הזמינות של חלקי חילוף, הנוכחות של בעלי מלאכה קרוא וכתוב כי ניתן לתקן במהירות. על מחירי חלקי חילוף, האיכות שלהם, לדעתי שהרכבים שלנו שוה עם חלקי חילוף הסינית. מיצרנים האירופית נטש כמעט מיד. סיכון גדול מדי, קניית משומשת מכוניות, נהרגים על כל מקרה, חלקי חילוף עבור כביש וכל זה רבים שצריך לחכות הסדר. מתברר כי הכסף יוקדש וההשפעה של כל מכונית או כל ההחזרות מריחת התיקון יקר. אני חושב שהרבה תלוי איזו מכונית מקבל, לא משנה חדש או השתמש בזה, כמה לקנות MAZ החדש שלנו וללכת יחסית ללא טרחה, בלי מייג'ור שבירה, עבודה קצרה, וחלקם כוללים מעבר כזה (אפילו חדשים)-מה זה strewed עם אין סוף, בלי התחלה, ובילה הרבה של מכונת כסף שנצברו על תיקונים. אני חושב זה לעבודות הסינית, העיקרון כי איך בונים איכות שבידם רמה של תעשיית הרכב שלנו, או בכמה מקומות קצת יותר גבוה. כדי לסכם את המחשבות שלי. אני רוצה לומר את זה, סביר ביותר, לאחרונה, נוטה יותר לרכוש משאית dump סיני. המכונה יהיה הכל עדיין חדש, כלומר הסיכוי שזה לקבל מופע גדול טוב + מבטיח כי כמה סוחרים דולר, יהיה לשאול אף אחד. כן וגם את המאפיינים של רכבים סיניים טוב, רק זה הכרחי שלא להסתבך ולא לגרום עומס יתר בזהירות פועלים ו לשמור בזמן, הקפד לחפש נהג טוב, גם, תלוי עובר כמה כל auto-רוסיים, משאית סינית או אירופאי. תודה לכל מי שקרא את אלה השתקפויות. אנו נמשיך לעקוב בעניין את החוויות של ניצול של מכוניות סיניות.