שיניים אשר הם שתלים? איך זה שם? זה כואב? זה לא מצליח?

?que האם שתלים דנטליים? הם תחליפים מלאכותיים שורשי השן הטבעית. הם ברגי טיטניום גליליות קטנות הממוקמות את הלסת. השיניים המוחלפים מחוברים לחלק של השתל זה המגיחה מתוך החניכיים. המטרה של השתלות שיניים הוא כי אנשים למי אחד או יותר חסר שיניים ללעוס, לדבר ולחייך בדרך כלל המטרות של מתן תמיכה לתותבת שלמה, שהופך אותו יותר שתלים דנטליים, בטוח ונוח. הם יכולים להחזיק גשר קבוע, לחסל 2 בעיות: – אל תשתמש שנן נשלף ? לא לגילוף שיניים השכנים. (הם לעזור החלפת שן בודדת, מבלי להפריע לשכנים.) לשפר את מראה הפנים: כל שן יש כתר, המשמשת כבסיס.

קיימות מספר שיטות כדי להחליף את הכתר, אלא רק את השתל מאפשר לך להחליף את השורש, אז עצם הלסת לא לאבד את עוצמת הקול ומראה הפנים מראה צעיר יותר. אתן לך לאכול הכל: גם אם התאם מעולה, אנשים עם שיניים תותבות לא יכול לאכול כל מה שהם רצו, או עם אותם לנחם עם שיניים טבעיות, משהו. אם זה יכול להיעשות עם שיניים שתלים. לשפר את נוחות ודיבור: השיניים הנתמכים על השתלות שיניים נראה ולעבוד לב כמו הילידים, כך לא מציגות את הנוחות של שיניים תותבות לדבר או לזוז. יש להם אפקט מתמשך: שיניים שהשתלים פתרון לטווח הארוך יכול האחרונות חיים שלמים, בעוד שיניים תותבות מסורתי ללא טיפול שורש יש לחזור בכל פעם להתמזמז.

המטרות של מתן תמיכה לתותבת שלמה, שהופך אותו יותר שתלים דנטליים, בטוח ונוח. האם ?como הטיפול? הוא משמש באותה שיטה הרדמה לחילוץ, זמן פעיל של השתל משתנה בין 40 דקות עד שעה. לאחר מכן המטופל מוסר באמצעים משלו, מומלץ לא לחזור הביתה כדי להוביל. ? רוצה לקחת בחשבון – את מזרח העצם בלסת העליונה בריאה ויש לגודל המתאים. -כי החניכיים לא יסבלו כל דלקת (מחלת חניכיים (מחלות חניכיים, פלאק-). -לשמור על היגיינה טובה buco שיניים לאחר קבלת השתל, קבע מבקר כל 6 חודשים. -להסיר את המגרים, כמו טבק (מומלץ לא לעשן 15 ימים לפני ואחרי) – ברגע למקם את השתל אסור שנוגעים עם עטים מזונות, או נשיכה מקלות, קשה ועוד. לא לשלוח אף אחד במקרים הבאים:-מחלות שלא טופלה ומחלישות (סוכרת, לוקמיה, מה עם הסרט). -להיות בהריון. -סבל מהפרעות פסיכיאטריות או רגשית (דיכאון כרוני, שינויים באישיות, וכו '.). -לקחת תרופות שמשנות מטבוליזם העצם (ביספוספונטים, וכו '.). -חוסר מוטיבציה להמשיך את הטיפול. -חוסר קואורדינציה של השרירים לבצע את buco-שיננית.