תרופות טבעיות להזעת יתר

האדם הממוצע יש בלוטות הזיעה על ארבעה מיליון! זיעה או זיעה היא הדרך של הגוף לשמור טמפרטורה גוף מאוזן. כמו מזגן, זיעה נסלח מפני השטח של הגוף ולגרום אפקט הקירור. זיעה מופרש בין שני סוגים של בלוטות זיעה: בלוטות Eccrine ואת Apocrine. בלוטות Eccrine מפרישות כמויות יותר זיעה במהלך פעילות גופנית או גידול טמפרטורה חיצוני. עם זאת, הם גורמים רגשיים המזרזות את הייצור של זיעה בלוטות apocrine. הדרך הטבעית בנוסף למד לשלוט גורמים נפשיים הקשורים עם הזעה, דיאטה גם ממלא תפקיד בבקרה על הזיעה. להימנע פחמימות מורכבות (לבחור דגנים גבוהה סיבים).

החלב חייב להיות ללא שומן, צריכת מלח צריך להיות מוגבל. המגבלה המומלצת היא 4 גרם ליום. לנסות לקבל את הכמות הנכונה של סידן בתזונה שלך לדבר עם דיאטנית לגבי תוכנית אכילה המסתגל שלך דרך חיים. להימנע בכל עכו מזון, כגון בצל ושום (מזונות אלו נוספות שלו ריח זיעה!). שפע של משקה (8 כוסות ליום) אז אתה צריך ימלא רמות בנוזלי הגוף שלך.

מעולם לא סיבות אם אתה שותה פחות אתה מזיע פחות – כי זה לא כך! אותם. למעשה, הם השתמשו בהם ברפואה המסורתית במשך אלפי שנים כדי לתמוך את תפקוד תקין של מערכת העצבים, הבלוטות של העור. שקול. הוא תומך עם בטיחות במערכת העצבים, מוח כדי להכיל גורמים רגשיים של זיעה, ללא תופעות לוואי מזיקות. תרופה זו מכילה מבחר של מרכיבים הומאופתיים ידועים ביכולתם לטפל ייצור עודף נוזל על פני השטח של העור. * Mur נת 6 X בהרחבה משמש homeopathically מה נוטה המושרית העור ואת הבלוטות של העור, תרופה זו יכול לשמש גם לטיפול הפרשות נוזלים בגוף – כמו זיעה. * C Lupulus 30 משמשת לטיפול מזיעים הוא ולרעוד, רטוב או שמנוני. * Castoreum 30 c היא שימושית כאשר להזיע להרגיש קר כקרח, ומריחים מרה. * ניט Argentum 6 c משמש homeopathically מה נוטה לטפל הזעה הנגרמת על ידי החשש. זה מתאים גם לאנשים אלה נוטים לקבל תוצרת וההתרגשות.