MLM חדש

. אלו זמנים חדש לתעשיית שלנו עבור אשר מגיעים מן האסכולה הישנה – לשים פליירים ברחובות, להפוך פגישות עסקים, למכור מוצרים מבית לבית, זה שלב חדש היה. צורך הכרחי כמעט. . נראה טוב. שיווק חדש ההשקה באינטרנט חברות MLM או רשת שיווק בכל שנה, יצירת מלחמה אכזרית בינינו. אלפי סוחרים להתחרות על הלקוחות, סוחרי אלפים מהם יוצאים גם בשנה הראשונה של העסק שלך, נמאס לי להשקיע זמן, מאמץ וכסף. הם נתפסו על ידי ראשי זה, במקרים רבים, לא לראות מעבר משלהם סימון, רק לדעת איך לחזור על השיטות שעבד לפני 20 שנה.

אבל זה כבר לא עובד יותר. אם אתה אוהב אותי, אם אתה רוצה להצליח ב- MLM מקוון, יהיה עליך לשנות את האסטרטגיה שלך. יהיה עליך לחדש את עצמך, ולמד פילוסופיה שונה זה והוא לוקח – ההצלחה יותר מוחלטת עד כמה \"הענקים\" של תעשיית בארצות הברית. האמת היא כי אני רואה לעצמי זכות מפתח פילוסופיה זו. עכשיו אני יזם שונה לגמרי אז אני מתכוון ללמד כל networkers, ומעל לכל את הדיבור (שעבורם השפה היא מחסום שחור) בשיטה זו. . ובכן, לדעתי השיטה, כי בעוד כמה שנים זה לא ניתן יהיה ניצחון גדול בכסף דרך אחרת? למה שארצה להפיץ מידע זה? .

ובכן, זה עניין של טהור בזכות חונכים שלי, הייתי רוצה להחזיר חלק הטוב כי הם גרמו לי לי אני מעריץ של שיווק, ואף יותר של שיווק מדורגת, אז זו התרומה שלי למען העושר של כל אלו הסובלים כדי לקבל את העסק שלך לצוף. אוזן קשבת . זה אולי זה לא אוהב את כולם, במיוחד לאלה שנמצאים בחלק העליון של החברות, אבל אז המצב. יהיה להם להתרגל הכללים החדשים של המשחק. תרצה כמה טראקים? להלן: 1.-MLM היזם צריך לצמוח ברמה האישית, התפתחות מנהיג אותנטי. 7%A8%D7%99%D7%98%D7%A0%D7%99%D7%94.aspx'>דניאל טאוב. . בלי תירוצים כמובן שיווק טוב חשוב. אבל שיווק טוב בלי מנהיגות אותנטית הוא לא הולך לשום מקום. התפתחות אישית וטכניקות (נפשית, פיזית) על היותך אדם סופר בכל המובנים, הם המפתח עסק מיליונר. כל הצוותים מוצלח יש מאמן או מאמנת אישית, אשר יסייעו להם כדי להסיר הספקות, חוסר אמון, מצור, ירחיב את היכולות שלה כדי להסיר 100% של כל חבר. אם עדיין לא קוראת ספרים, מקשיב קטעי השמע או השתתפות קורסים הרכבת המוח שלך וליצור את ההצלחה שלך, הם עדיין בזמן לא תמיד יכול לומר את אותו הדבר. 2. מנהיג אמיתי הוא לא עוקב אחר מישהו. בבקשה לקנות לי ענייני תבנה מתחתיך… בבקשה תחתמי Arrgh! להריץ את זה. אם תמצא אותה אמיתי מנהיג ריבות הייתי עושה את זה במקום זאת, מושך אליו מועמדים בצורה אלגנטית, אבל חזק. . זה למכור את עצמך, כדי לקדם את עצמך בתור מנהיג, בתור מומחה, . מישהו אחר, במקום לקדם את העסק שלך או החברה שלך- זה מה שנקרא דמותה של המותג או מיתוג באנגלית. (תישאר עם מונח זה, תוך 3-5 שנים הבאות הכל תיסוב סביב אותו). מה שמביא אותנו לנקודה 3. 3. מנהיגותך (אמיתי) אותך החוצה מן המתחרים שלך, גורם לך נמשכת אליו מועמדים אשר צריכים ספונסר טוב במקום כריש בשירותם זה להשקיע בעסק שלו 4.-פעם הם הגיעו אליך, אתה צריך לעבור שיווק משפך, מערכת מקורית של העסק, אשר הוא למעשה מכונה אמיתי. כדי לעשות כסף, לבנות צוותים. מכונת הבוחר, מייעץ, מסווג, ונמכר לך. בלי הנוכחות שלך. כמובן, לא קשור עם העמודים התאומים לשכור כמה חברות את זה? יש כמה דברים שאתה צריך לדעת, אבל אני חושב עם הנקודות האלו כבר שיש לך רעיונות מעניינים. זה מה שאני מלמד למנויים שלי. אומנות ליצור עסק MLM יתרונות לטווח ארוך ונפלא, מבלי לשבור את העור, או תיק. אמנות שנקרא שיווק עצום. ישו Torralba מאמן של מנהיגים.