טכניקות מיניות נגד שפיכה מוקדמת

קבוצה של שיטות של תוצאות חיוביות יש לעשות עם הדרך שבה מתנהלים יחסים מיניים. אתה צריך לדעת כי איברי המין של האישה אינם רגישים במידה שווה בכל המובנים. הנרתיק נוטה להיות קשובים יותר לגירויים בשליש החיצוני. . זה שנשים הם יותר מוכנים להרגיש הנאה בפתח הנרתיק אשר העומק שלה. זו עובדה שבאפשרותך להשתמש כדי היתרון שלך להילחם שפיכה מוקדמת.

זה חיוני כי אתה צריך להשיג כדי להפחית גירוי הפין תוך שמירה חיכוך מתמיד על הקטע הזה של אברי המין שלה. כך השותף שלך ימשיך חווה תחושות דומות מענג בזמן תקטין את גירוי משלך. אתה מחכה עד לתחושת השפיכה מיידית. ואז אתה proseguir?s בדרך כלל. הדרך בה זה נעשה בפועל היא כדלקמן: צריך להיות עודדה את הנרתיק על-ידי הוספה והסרה הפין מפני השטח לעומק. וכך ממשיכה להפסיק עד שמגיע הזמן שבו שפיכה הופך בלתי נמנע. באותו הזמן תוכל למנף כדי לעורר חלקים אחרים של הגוף שלה ולנשק אותה.

אבל דרך טובה יותר לעשות את זה לא נדרש לעצור. מה שצריך לעשות הוא הסרת הפין לנרתיק כמעט לחלוטין ולבצע תנועות קלים, sandiness מעט יותר אבל בכניסה לנרתיק. >. הליך זה יעזור לך לעכב מעט את הגעתו של שפיכה. העמדה המינית המתאימה לך, אבל מדברים על קיום יחסי מין או יחסי מין עם חדירה צריך להיות אחד שהוזכרו פירוט יותר. לא כל תנוחות מין מתאימים עבור הפקד של רפלקס השפיכה. מסכים לך במיוחד אלה אתה יכול מדריך אופקים רחבים ובעלי עוצמה של תנועות. בעת מאמץ גופני ביותר לך לעשות את זה יותר גרוע בשבילך. אתה צריך למצוא תפקידים נוחים של דרישה פיזי קטן. . אתה חייב להיות רגוע ובשליטה על המצב. אני מייעץ לך את המיקום כי השותף המיני שלך מועלה אותך בעוד שאתה נשאר בשכיבה. מחפש את הדרך שהיה מי ישיר את הפעולה. תראה איך עוזר לך. סוד טוב מאוד הציל משאב חשוב לרוץ הרבה יותר השיטה הקודמת היא כי אתה מכילים את הנשימה באותו רגע. . כן, ראשית לך למלא את הריאות שלך באוויר, ואז לשמור אותו. יחד עם זאת כדאי לך בחום השרירים pubico-coccigeos. ? ?cuales אלו זה אומר גביית כאשר ברצונך להכיל את הרצון להטיל שתן. אז הטכניקה המלאה היא להפחית את גירוי ולשמור את השותף שלך; לעצור את הנשימה ופיתוח בחריפות את קבוצת השרירים הנ ל. עליך לשלב כל ההיבטים האלה עד שהרצון לפלוט מלא. שיטה זו מעניקה תוצאות אמינות. לתרגל שוב ושוב במהלך קיום יחסי מין אתה יכול לקבל שליטה מלאה על שפיכה שלך. באפשרותך להחליט מתי לעשות זאת. הדבר המדהים הוא כי ניתן להשיג אורגזמה מספר פעמים, להמשיך ללא לאות. זה יהיה יוצא דופן, לממשו. אם אתם סובלים ביישנות עכשיו להוריד את הספר הבא:.